هدر اصلی
1395/11/11 10:19:54
سرویس استان ها
ساداتی نژاد:

سرانه پرداختی به خانواده های مستضعف بیش از دو برابر می شود

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس گفت: با تصویب کمیسیون تلفیق بودجه، سرانه پرداختی به خانوارهای مستضعف بیش از دو برابر شد.
سرانه پرداختی به خانواده های مستضعف بیش از دو برابر می شود نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس گفت: با تصویب کمیسیون تلفیق بودجه، سرانه پرداختی به خانوارهای مستضعف بیش از دو برابر شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610107497962279.jpg سرانه,پرداختی,به,خانواده,های,مستضعف,بیش,از,دو,برابر,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛سیدجواد ساداتی نژاد دراین رابطه اظهار داشت:درحال حاضر افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی کمتر از هشتاد هزار تومان در ماه می‌گیرند و بسیاری از اقشار متمول و برخوردار جامعه که نیازمند نیستند از خوان بودجه و یارانه دولت بهره می‌برند.

وی با اشاره به احکام برنامه ششم توسعه درخصوص خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی گفت:بر اساس مصوبه جلسه روز شنبه (95/11/9) کمیسیون تلفیق، این خانوارها به میزان 20 درصد حداقل حقوق کارگران، مصوب شورای عالی کار را دریافت خواهندکرد.

عضوکمیسیون تلفیق بودجه سال96 مجلس خاطرنشان کرد:براساس این مصوبه رقم دریافتی این خانوارها به ۲۰۰ هزارتومان می رسد و این مبلغ به یارانه آنها اضافه خواهد شد و تامین منابع این پرداخت ها ازمحل حذف یارانه افراد پردرآمد است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet