هدر موبایل
1395/11/11 09:37:14
سرویس سیاسی
کمالی پور:

دفتر معاونت حقوقی ریاست جمهوری کارنامه درخشانی در پیگیری پرونده های شکایت ایران از آمریکا ندارد

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با وجود اقدامات و تلاش هایی که صورت گرفته است اما کارنامه چندان درخشانی در پیگیری پرونده های شکایت ایران از آمریکا نداریم.
دفتر معاونت حقوقی ریاست جمهوری کارنامه درخشانی در پیگیری پرونده های شکایت ایران از آمریکا ندارد نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با وجود اقدامات و تلاش هایی که صورت گرفته است اما کارنامه چندان درخشانی در پیگیری پرونده های شکایت ایران از آمریکا نداریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201607103082445198.jpg دفتر,معاونت,حقوقی,ریاست,جمهوری,کارنامه,درخشانی,,در,پیگیری,پرونده,های,شکایت,ایران,از,آمریکا,ندارد Icana

یحیی کمالی پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص عملکرد دفتر معاونت حقوقی ریاست جمهوری اظهار داشت: متاسفانه تا به امروز اقدامات صورت گرفته از سوی ایران در مجامعی که حقوق ملت مورد تعدی قرار گرفته است خیلی موفقیت آمیز نبوده است.

نماینده مردم جیرفت در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: با وجود اقدامات و تلاش هایی که صورت گرفته است اما کارنامه چندان درخشانی در پیگیری پرونده های شکایت ایران از آمریکا نداریم امیدواریم با ساز و کار مناسب تر و با استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه بتوانیم در طرح دعاوی بین المللی حداقل حقوق تعدی شده را از غاصبین بگیریم.

وی گفت: ما در حوزه دیپلماسی و حقوقی ضعف داریم همین که نمی توانیم و نتوانستیم نتیجه مثبت، قطعی و اثرگذار از طرح دعاوی بگیریم، بیانگر این است که نتوانستیم در حوزه بین المللی خوب عمل کنیم.

ناگفته نماند که نگاه منفی دنیا به ایران تاثیر منفی بر صدور رای به نفع ما دارداگر بتوانیم با قدرت در دادگاه ها وارد شویم می توانیم در پرونده های شکایت ایران از آمریکا پیروز شویم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، برخی نمایندگان مجلس خواهان تحقیق و تفحص از کم و کیف پرونده های شکایت ایران از آمریکا در مجامع بین المللی هستند و به همین منظور عملکرد دفتر معاونت حقوقی ریاست جهموری زیر ذره بین مجلس قرار گرفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet