هدر اصلی
1395/11/11 15:20:05
سرویس دیگر رسانه‌ها
حجت‌الاسلام احمد مازنی:

اقدام «ترانه علیدوستی» نشانه بالندگی هنرمندان سینمای ایران است

یک عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی با اشاره به تحریم مراسم اسکار از سوی ترانه علیدوستی، بازیگر فیلم فروشنده، این اقدام را نشانه بالندگی هنرمندان سینمای ایران دانست.
اقدام «ترانه علیدوستی» نشانه بالندگی هنرمندان سینمای ایران است یک عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی با اشاره به تحریم مراسم اسکار از سوی ترانه علیدوستی، بازیگر فیلم فروشنده، این اقدام را نشانه بالندگی هنرمندان سینمای ایران دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100332225756.jpg اقدام,«ترانه,علیدوستی»,نشانه,بالندگی,هنرمندان,سینمای,ایران,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام احمد مازنی،‌ عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس، در پیامی در صفحه تلگرام شخصی خود نوشت:

"سینما در دنیا ابزار دیپلماسی فرهنگی است. واکنش هنرمندان عزیز به محدودیت‌های اعمال شده برای ایرانیان رفتاری دیپلماتیک از جنس هنر است. بگذار با صراحت بگویم: اقدام خانم ترانه علیدوستی نشانه بالندگی هنرمندان سینمای ایران است، قدر هنرمندان نجیب سینمای ایران را بدانیم."

این اقدام ترانه علیدوستی در واکنش به لغو صدور ویزای آمریکا از سوی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور ایالات متحده صورت گرفته است. پیش از این رسانه‌های بین‌المللی در گزارش‌هایی با اشاره به این اقدام هنرمند کشورمان از سیاست‌های دولت تازه آمریکا انتقاد کرده بودند. علی لاریجانی، رئیس مجلس نیز در نطق پیش از دستور روز گذشته خود تحریم اسکار توسط ترانه علیدوستی را مورد تمجید قرار داده بود.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet