هدر اصلی
1395/11/11 15:22:47
سرویس دیگر رسانه‌ها
در پیامی به همایش 515 سال روابط ایران و روسیه؛

لاوروف: ایران همسایه ای مهربان و شریک دیرین ماست

وزیر خارجه روسیه در پیامی به همایش پانصد و پانزدهمین سال روابط ایران و روسیه؛ جمهوری اسلامی ایران را همسایه ای مهربان و شریکی دیرین دانست.
لاوروف: ایران همسایه ای مهربان و شریک دیرین ماست وزیر خارجه روسیه در پیامی به همایش پانصد و پانزدهمین سال روابط ایران و روسیه؛ جمهوری اسلامی ایران را همسایه ای مهربان و شریکی دیرین دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/78570.jpg لاوروف:,ایران,همسایه,ای,مهربان,و,شریک,دیرین,ماست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در پیام سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه به این همایش که با حضور سفرای دوکشور در مرکز پژوهش های وزارت خارجه برگزار شد، آمده است: ویژگی سازنده روابط روسیه و ایران را که بر اصول برابری حقوق، احترام متقابل، دوستی و اعتماد متکی است، ارج می‌نهیم.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: توسعه پیش رونده همکاری دو جانبه در همه حوزه ها همچون سیاست خارجی، دفاعی، اقتصاد و فرهنگ را با خرسندی تایید می کنیم.

به گزارش ایرنا، لاوروف در این پیام تصریح کرده است: طبق توافق‌های حاصل شده رهبران دولت‌های ما، بر ادامه فعالیت مشترک، گسترش همکاری های دو جانبه و جستجوی پاسخ‌های موثر به مشکلات و بحران های جهانی و منطقه ای همچون مبارزه با تروریسم بین المللی و افراطی گری و حل و فصل سیاسی مشکل سوریه مصمم هستیم.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet