هدر اصلی
1395/11/11 15:11:19
سرویس سیاسی
طی یادداشتی در واکنش به اقدام ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا صورت گرفت؛

سمیه محمودی از حضور در کنفرانس مقام زن در نیویورک انصراف داد

سمیه محمودی نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس در واکنش به اقدام ضد ایرانی و اسلامی رئیس جمهور و دولت آمریکا مبنی بر لغو و توقف صدور ویزای برای اتباع جمهوری اسلامی ایران، از حضور در کنفرانس مقام زن در نیویورک انصراف داد.
سمیه محمودی از حضور در کنفرانس مقام زن در نیویورک انصراف داد سمیه محمودی نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس در واکنش به اقدام ضد ایرانی و اسلامی رئیس جمهور و دولت آمریکا مبنی بر لغو و توقف صدور ویزای برای اتباع جمهوری اسلامی ایران، از حضور در کنفرانس مقام زن در نیویورک انصراف داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103787641186.jpg سمیه,محمودی,از,حضور,در,کنفرانس,مقام,زن,در,نیویورک,انصراف,داد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سمیه محمودی نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی نسبت به اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر لغو و توقف صدور ویزای برای اتباع جمهوری اسلامی ایران واکنش نشان داد که متن این یادداشت به شرح ذیل است:

با توجه به این که به دنبال سیاست های ضد ایرانی و اسلامی رئیس جمهور و دولت آمریکا صورت گرفته و توهین آشکاری به ملت بزرگ ایران است، اینجانب به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از این اقدام غیرمنطقی و مغایر با حقوق بین الملل و با هدف حفظ شان و جایگاه ملت بزرگ ایران و پاسداری از اهداف والای انقلاب اسلامی در کنفرانس بین المللی مقام زن در نیویورک شرکت نخواهم کرد.

لازم می دانم در آستانه فرا رسیدن ایام اله دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی چند نکته را یادآوری نمایم.

ملت ایران در طول تاریخ هیچ گاه زیر بار ظلم نرفته و مقامات آمریکایی باید بدانند که بدعهدی در مقابل جمهوری اسلامی ایران و این گونه رفتارهای نامعقول آن ها که به بهانه مبارزه با تروریسم انجام می شود نه تنها خدشه ای به اعتبار کشور عزیزمان ایران وارد نمی کند بلکه چهره ی واقعی استکبار هر روز نمایان تر می گردد.

به لطف خداوند متعال و به برکت خون شهدا و مجاهدت ها و رشادت های جوانان و رهنمودهای مقام معظم رهبری، جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از تاثیرگذارترین کشورهای منطقه و جهان در ابعاد مختلف می باشد. بنابراین استفاده از ظرفیت عظیم ملت ایران به خصوص بانوان توانمند ایرانی در ابعاد گوناگون اعم از سیاسی، اجتماعی، مدیریتی و انتقال تجارب در عرصه های بین الملل مستلزم تغییر استراتژی مقامات آمریکایی و حفظ حرمت ایرانیان در سراسر دنیا می باشد.

از وزارت امور خارجه می خواهم با استفاده از تمام ظرفیت های رسمی و غیر رسمی خود برای تغییر محل این کنفرانس به مقر اروپایی سازمان ملل اقدام نمایید و در صورت عدم موفقیت، برای تحریم این کنفرانس از سوی سایر کشورهای مسلمان و همسو تلاش نماید./

سمیه محمودی

نماینده مردم شهررضا و دهقان در مجلس شورای اسلامی

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet