شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/11/11 21:24:34
سرویس اقتصادی
ابوالفضل موسوی بیوکی:

دو پیام مقام معظم رهبری درباره پلاسکو بر وحدت داخلی تاکید دارد/گزارشات نباید به سطح جامعه کشانده شود

عضو کمیسیون عمران مجلس، تاکید کرد که حادثه پلاسکو جزء نخستین حوادثی است که مقام معظم رهبری در مورد این حادثه دو بار پیام دادند و این موضوع بیانگر تاکید ایشان بر حفظ وحدت است.
دو پیام مقام معظم رهبری درباره پلاسکو بر وحدت داخلی تاکید دارد/گزارشات نباید به سطح جامعه کشانده شود عضو کمیسیون عمران مجلس، تاکید کرد که حادثه پلاسکو جزء نخستین حوادثی است که مقام معظم رهبری در مورد این حادثه دو بار پیام دادند و این موضوع بیانگر تاکید ایشان بر حفظ وحدت است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611105908387413.jpg دو,پیام,مقام,معظم,رهبری,درباره,پلاسکو,بر,وحدت,داخلی,تاکید,دارد/گزارشات,نباید,به,سطح,جامعه,کشانده,شود Icana

 ابوالفضل موسوی بیوکی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به پیام های مقام معظم رهبری در خوص حادثه پلاسکو گفت:حادثه پلاسکو جزء نخستین حوادثی است که مقام معظم رهبری در مورد این حادثه دو بار پیام دادند و در پیام نخست تاکید کردند که در حال حاضر همه‌ی تلاشها باید برای نجات جان گرفتارشدگان جهت ‌دهی شود.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در پیام دوم خود تاکید کردند که باید یاد فداکاری با شکوه و مظلومانه‌ی آتش‌نشانان مؤمن و شجاع ملت ایران ثبت و بزرگ داشته شود، افزود:در پیام دوم مقام معظم رهبری، ایشان تاکید کردند که "آتشنشانان یک بار دیگر خاطرات فداکاریهای دوران دفاع مقدس را زنده کردند"، یعنی یک حادثه همانند پلاسکو می تواند خاطرات دفاع مقدس را بار دیگر زنده کند.

وی ادامه داد:مقام معظم رهبری در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کردند که "آتشنشانان نشان دادند که ایرانی مؤمن آنجا که پای خطرپذیری برای ادای وظیفه در میان است عزمی راسخ و شجاعتی مثال‌زدنی را تجسّم می‌بخشد" این بخش یعنی اینکه در شرایط کنونی باید وحدت در کشور و بین مسئولان حفظ شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه  مقام معظم رهبری در پیام خود سخنی از معرفی مقصران به میان نیاورده است، تصریح کرد:بررسی های کارشناسی در خصوص حادثه پلاسکو باید انجام شود، اما نباید در حال حاضر جو جامعه را متشنج کرد و نتایج بررسی ها را به سطح جامعه کشاند، بلکه باید منتظر اذن رهبری در این خصوص ماند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet