هدر اصلی
1395/11/12 10:15:18
سرویس دیگر رسانه‌ها
امیری‌خامکانی مطرح کرد:

موضع‌گیری جریان‌های سیاسی در جهت رفع مشکلات اقتصادی باشد

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس با تاکید بر این‌که «جریان‌های سیاسی باید در موضع‌گیری‌های خود آنچه به نفع کشور و رفع مشکلات اقتصادی است را ابراز کنند» گفت: اما متاسفانه گاهی احزاب و این جریان‌ها فراموش می‌کنند که یک سری منافع مشترک در کشور وجود دارد که اقتصاد، اشتغال و رفع موانع موجود از جمله آن‌هاست.
موضع‌گیری جریان‌های سیاسی در جهت رفع مشکلات اقتصادی باشد یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس با تاکید بر این‌که «جریان‌های سیاسی باید در موضع‌گیری‌های خود آنچه به نفع کشور و رفع مشکلات اقتصادی است را ابراز کنند» گفت: اما متاسفانه گاهی احزاب و این جریان‌ها فراموش می‌کنند که یک سری منافع مشترک در کشور وجود دارد که اقتصاد، اشتغال و رفع موانع موجود از جمله آن‌هاست. https://cdn.icana.ir/d/019/201611101207225770.jpg موضع‌گیری,جریان‌های,سیاسی,در,جهت,رفع,مشکلات,اقتصادی,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین امیری خامکانی با تاکید بر این‌که «جریانات سیاسی باید منافع ملی و آنچه به نفع کشور است را مورد توجه قرار دهند» گفت: گاهی اوقات احزاب و جناح‌های سیاسی فراموش می‌کنند که رقابت‌های سیاسی بر سر چه موضوعاتی است.

وی ادامه داد: رقابت سر این است که هر گروهی که احساس می‌کند کشور را بهتر می‌تواند اداره کند در تلاش است دولت یا مجلس را به دست گیرد. غافل از اینکه هر گروهی که بخواهد کشور را اداره کند، باید در نظر داشته باشد که یک سری منافع مشترک و ملی وجود دارد.

این نماینده اصلاح طلب مجلس اظهار کرد: در مسائل مختلف جامعه که منافع مردم مطرح است، جریان‌های سیاسی باید تلاش کنند تا کشور به بهترین روش اداره شود نه اینکه اصطکاک ایجاد شود.

نماینده مردم زرند در مجلس افزود: احزاب و جناح‌ها باید قاعده بازی سیاسی را رعایت کنند. اولین شاخص هم این است که آنچه به نفع کشور و رفع موانع اقتصادی و اجتماعی است، انجام شود.

امیری خامکانی تصریح کرد: به نظر می‌رسد، گاهی احزاب درگیر دعواها و جنجال‌های سیاسی می‌شوند که فراموش می‌کنند بیکاری و معضلات اجتماعی هم وجود دارد.

به گزارش ایسنا، این عضو کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: برخی موضع‌گیری‌ها ضد سرمایه‌گذاری است و در پی آن ناامنی اقتصادی که آن هم می‌تواند ضد اشتغال باشد، ایجاد می‌شود. این در حالی است که توسعه سیاسی کشور باید به دنبال جذب سرمایه گذاری و رفع موانع اقتصادی تحقق پذیرد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet