هدر موبایل
1395/11/12 10:23:42
سرویس سیاسی
برزگر کلشانی:

جمهوری خواهان به طرح لغو دستور ترامپ رای مثبت خواهند داد/ همه جناح های آمریکا می خواهند از فشار بین المللی بکاهند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جمهوری خواهان به طرح لغو دستور ترامپ رای مثبت خواهند داد چرا که همه جناح های آمریکا می خواهند از فشار بین المللی بکاهند.
جمهوری خواهان به طرح لغو دستور ترامپ رای مثبت خواهند داد/ همه جناح های آمریکا می خواهند از فشار بین المللی بکاهند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جمهوری خواهان به طرح لغو دستور ترامپ رای مثبت خواهند داد چرا که همه جناح های آمریکا می خواهند از فشار بین المللی بکاهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104892053267.jpg جمهوری,خواهان,به,طرح,لغو,دستور,ترامپ,رای,مثبت,خواهند,داد/,همه,جناح,های,آمریکا,می,خواهند,از,فشار,بین,المللی,بکاهند Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به طرح دموکرات ها در مجلس سنا برای لغو دستور ترامپ اظهار داشت: مقامات آمریکایی تلاش دارند نشان دهند اقدامات خصمانه شان قانونی است اما دستور اخیر ترامپ برای منع صدور ویزا برای ایرانی ها و کشورهای دیگر فشار بین المللی را بر روی آمریکا بیشتر کرده است.

نماینده مردم سلماس در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: فشارهای بین المللی و واکنش افکار عمومی به رفتارهای ترامپ باعث شده است که مجلس سنای آمریکا برای تعدیل قانون اخیر اقداماتی انجام دهد.

وی ادامه داد: در حال حاضر مردم جهان به حقانیت ایران که تاکید داشت آمریکا شیطان بزرگ است و نمی توان به آن اعتماد داشت رسیده اند و نمایندگان مجلس سنا برای تغییر این نگاه تلاش می کنند دستورهای ترامپ را تا حدودی خنثی کنند.

این نماینده با اشاره به اینکه طرح از سوی دموکرات های اقلیت در سنا مطرح شده است، بیان کرد: درست است که این طرح از سوی اقلیت ها ارائه می شود اما جمهوری خواهان هم می خواهند از جو علیه آمریکا و فشارهای بین المللی بکاهند بنابراین دور از انتظار نیست که طرح مذکور رای لازم را دریافت کند.

برزگر افزود: ترامپ به نحوی عمل کرده است که چهره واقعی آمریکا به جهان نشان داده شده است و اکنون همه جریان های سیاسی آمریکا به دنبال آن هستند تا جایگاه قبلی واشنگتن در جهان بازیابی شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با رفتارها و دستورهای اخیر ترامپ، غیر قابل اعتماد بودن آمریکا به  وضوح به جهان نشان داده شده است و شاهد همراهی مردم و دولت های غربی با ایران هستیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رهبر دموکراتهای اقلیت در مجلس سنای آمریکا طرحی برای لغو دستور ترامپ ارائه کرده است که به تصویب آن امید بسیاری دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet