هدر موبایل
1395/11/12 11:41:19
سرویس صحن
قاضی پور در اخطار قانون اساسی مطرح کرد:

واردات بی‌رویه صافی دیالیز با وجود تولید داخلی/ قاضی‌زاده وزارتخانه را تبدیل به تجارتخانه کرده است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از واردات بی رویه صافی دیالیز بر لزوم ورود کمیسیون بهداشت به این موضوع تاکید کرد.
واردات بی‌رویه صافی دیالیز با وجود تولید داخلی/ قاضی‌زاده وزارتخانه را تبدیل به تجارتخانه کرده است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از واردات بی رویه صافی دیالیز بر لزوم ورود کمیسیون بهداشت به این موضوع تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/74646.jpg واردات,بی‌رویه,صافی,دیالیز,با,وجود,تولید,داخلی/,قاضی‌زاده,وزارتخانه,را,تبدیل,به,تجارتخانه,کرده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (سه شنبه، 12 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر قانون اساسی با استناد به بند 8 اصل 43 گفت: وزیر بهداشت، وزارتخانه را تبدیل به تجارت خانه کرده؛ واگذاری بخش دیالیز به بخش خصوصی با مجوز واردات صافی دیالیز در حالی صورت گرفته که در کشور 10 میلیون صافی دیالیز با کیفیت عالی و قیمت مناسب تولید می شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مصرف داخل 4 میلیون عدد است و همچنین 6 میلیون مازاد داریم؛ با این اوصاف مجوز واردات هم صادر کرده اند.

وی افزود: این کارخانه با خون مردم ایران احداث شده، با این شرایط کارگران بیکار و تولید داخل با مشکل مواجه می شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خطاب به پزشکیان رئیس جلسه گفت: از حضرتعالی می خواهم به رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس متذکر شوید خارج از نوبت جلوی واردات بی رویه صافی دیالیز را از سوی وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet