هدر موبایل
1395/11/12 12:52:22
سرویس صحن

نماینده مردم مهاباد از پاسخ وزیر اقتصاد قانع شد/ درخواست پزشکیان از طیب نیا برای تشکیل تیمی به منظور حل مشکل کولبرها

نماینده مردم مهاباد درمجلس از پاسخ وزیر امور اقتصادی و دارایی مشروط به تشکیل کمیته ای برای بررسی وضعیت کولبرها قانع شد.
نماینده مردم مهاباد از پاسخ وزیر اقتصاد قانع شد/ درخواست پزشکیان از طیب نیا برای تشکیل تیمی به منظور حل مشکل کولبرها نماینده مردم مهاباد درمجلس از پاسخ وزیر امور اقتصادی و دارایی مشروط به تشکیل کمیته ای برای بررسی وضعیت کولبرها قانع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701100300958821.jpg نماینده,مردم,مهاباد,از,پاسخ,وزیر,اقتصاد,قانع,شد/,درخواست,پزشکیان,از,طیب,نیا,برای,تشکیل,تیمی,به,منظور,حل,مشکل,کولبرها Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جلال محمودزاده در نشست علنی امروز (سه شنبه، 12 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان سوال خود از وزیر امور اقتصادی ودارایی مبنی بر عدم مدیریت کافی در رابطه با کنترل بیمه های تجاری و فشار بی رویه مالیاتی به اصناف در رابطه با وصول مالیات، عدم نظارت گمرکی کافی و واردات خارج از چارچوب گمرکات از پاسخ وزیر قانع شد.

وی از وزیر اقتصاد درخواست کرد تا تیمی برای رسیدگی به وضعیت کولبرها تشکیل شود تا مشکلات آنها رفع گردد.

همچنین مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس دستور پیگیری وضعیت کولبرها را داد و افزود: باید این موضوع هرچه سریعتر پیگیری شود و اگر کمکی نیز از نمایندگان بر می آید حتما انجام خواهیم داد.

وی خطاب به وزیر اقتصاد افزود: دستور دهید تا مشکل کولبرها به طور ویژه رفع شود و از طرف این وزارتخانه تیمی تعیین شود تا به این وضعیت رسیدگی کند.

گفتنی است روند بررسی سوال جلال محمودزاده، نماینده مهاباد از وزیر اقتصاد به شرح زیر است:

در تاریخ 6/7/1395 سوال مذکور در دستور کار کمیسیون اقتصادی قرار گرفت که وزیر امور اقتصادی و دارایی حضور پیدا کردند ولی به دلیل کمبود وقت، سوال جهت بررسی مطرح نشد. ایشان اعلام کردند سوال در جلسات آتی مجدداً مطرح می گردد.

سوال مذکور برای چهارمین بار در دستور کار مورخ 4/8/1395 کمیسیون قرار گرفت و جناب آقای جلال محمودزاده اعلام نمودند که به دلیل اینکه وزیر محترم سه مرتبه در جلسه سوال حضور پیدا نکردند، سوال برای طرح در صحن علنی مجلس ارسال گردد و اعضای کمیسیون نیز حیطه طرح سوال را ملی تشخیص دادند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet