هدر اصلی
1395/11/12 14:41:17
سرویس سیاسی
حسین زاده تشریح کرد:

حضور وزیر راه در نشست امروز فراکسیون امید مجلس/گزارش آخوندی درباره عملکرد وزارت راه

عضو هیأت رئیسه فراکسیون امید مجلس، گفت: آخوندی وزیر راه در نشست امروز این فراکسیون گزارشی را درباره عملکرد این وزارتخانه ارائه کرد.
حضور وزیر راه در نشست امروز فراکسیون امید مجلس/گزارش آخوندی درباره عملکرد وزارت راه عضو هیأت رئیسه فراکسیون امید مجلس، گفت: آخوندی وزیر راه در نشست امروز این فراکسیون گزارشی را درباره عملکرد این وزارتخانه ارائه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610107222939717.jpg حضور,وزیر,راه,در,نشست,امروز,فراکسیون,امید,مجلس/گزارش,آخوندی,درباره,عملکرد,وزارت,راه Icana

عبدالکریم حسین زاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز فراکسیون امید مجلس، گفت: نشست امروز با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و اعضای شورای مرکزی این فراکسیون برگزار شد.

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست کمیته ویژه سانحه قطار مشهد-تبریز فراکسیون امید گزارشی را درباره ابعاد این حادثه و عوامل تأثیرگذار در بروز آن ارائه کرد، همچنین در جلسه امروز آخوندی گزارشی درباره مسائل مختلف به ویژه عملکرد و وظایف وزارتخانه و مشکلات و موانع پیش روی دستگاههای زیر مجموعه ارائه کرد.

وی افزود: نشست امروز فراکسیون امید با هدف بررسی عملکرد وزارت راه و شهرسازی برگزار شد و مباحث مربوط به طرح استیضاح آخوندی مورد بررسی قرار نگرفت، اما در اگر قرار به تصمیم گیری در فراکسیون درباره استیضاح وزیر راه باشد، این مسئله در مجمع عمومی فراکسیون امید مورد بحث و بررسی قرار می گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet