هدر موبایل
1395/11/12 16:07:58
سرویس اقتصادی
ترکان خبرداد:

دو منطقه آزاد اقتصادی کشور در دهه فجر فرودگاه دار می شوند/ افتتاح بندرکاسپین در منطقه آزاد انزلی

دبیرشورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از افتتاح بندر "کاسپین" در منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی و فرودگاه ماکو و همچنین بندر و فرودگاه در جزیره هندورابی خبرداد.
دو منطقه آزاد اقتصادی کشور در دهه فجر فرودگاه دار می شوند/ افتتاح بندرکاسپین در منطقه آزاد انزلی دبیرشورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از افتتاح بندر "کاسپین" در منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی و فرودگاه ماکو و همچنین بندر و فرودگاه در جزیره هندورابی خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/84723.jpg دو,منطقه,آزاد,اقتصادی,کشور,در,دهه,فجر,فرودگاه,دار,می,شوند/,افتتاح,بندرکاسپین,در,منطقه,آزاد,انزلی Icana

اکبر ترکان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: نشست مثبت و سازنده ای با اعضای کمیسیون اقتصادی درخصوص فعالیت های مناطق آزاد اقتصادی کشور برگزار شد و گزارشی از روند فعالیت ها به اعضای کمیسیون ارائه شد.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور ادامه داد: در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی سال جاری در مناطق آزاد کشور پروژه هایی افتتاح خواهد شد که به روند توسعه مناطق آزاد و اقتصاد کشور کمک خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در دهه مبارک فجر سال جاری، بندر کاسپین در منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی،فرودگاه ماکو در منطقه آزاد ماکو ،بندر و فرودگاه جزیره هندورابی افتتاح خواهند شد.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشورمان افزود: افتتاح فرودگاه ها و بندرهای مذکور در مناطق آزاد اقتصادی ذکر شده به تقویت زیرساخت ها در این مناطق کمک می کند و نقش مهمی در توسعه اقتصادی این مناطق دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet