هدر اصلی
1395/11/12 18:01:26
سرویس اقتصادی
رضایی کوچی نشست امروز کمیسیون عمران را تشریح کرد:

تاکید مسئولان شهرداری تهران بر واگذاری املاک بر اساس تایید شورای شهر

رییس کمیسیون عمران مجلس، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش، گفت: مسئولان شهرداری تهران بر واگذاری املاک بر اساس تایید شورای شهر تاکید کردند.
تاکید مسئولان شهرداری تهران بر واگذاری املاک بر اساس تایید شورای شهر رییس کمیسیون عمران مجلس، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش، گفت: مسئولان شهرداری تهران بر واگذاری املاک بر اساس تایید شورای شهر تاکید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201609102679543554.jpg تاکید,مسئولان,شهرداری,تهران,بر,واگذاری,املاک,بر,اساس,تایید,شورای,شهر Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز(سه شنبه 10 بهمن) مجلس شورای اسلامی، گفت:21 نفر از نمایندگان مجلس در سه محور تقاضای تحقیق و تفحص از شهرداری تهران را مطرح کردند، که این سه محور املاک شهرداری، واگذاری املاک به شرکت های تعاونی و اشخاص حقیقی و حقوقی و تغییر کاربری زمین های شهرداری و پروژه های مشارکتی که در شهرداری تهران است.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه چهار جلسه در خصوص تحقیق و تفحص با حضور  شهردار تهران و نمایندگان متقاضی تشکیل شده است، افزود: نظر شهردار تهران و مجموعه شهرداری بر این است که بحث املاک نجومی سیاسی است و اعتقادشان بر این بود که آنچه که به صورت املاک در اختیار تعاونی ها قرار گرفته است، بر اساس مصوباتی بوده که به تایید شورای شهر رسیده است.

شهرداری تهران:واگذاری املاک براساس قیمت کارشناسی بوده است

رضایی کوچی ادامه داد: شهرداری تهران در این نشست اظهار کرد که واگذاری املاک براساس روال قانونی بوده است و املاک واگذار شده به قیمت کارشناسی بوده و در مسیر واگذاری املاک شهرداری به تعاونی ها هیچ آسیبی به شهرداری تهران وارد نشده است.

رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مباحث دیگری در خصوص تحقیق و تفحص از شهرداری باقی مانده است، که مقرر شده در جلسات آتی از شهردار تهران و نمایندگان تقاضاکننده دعوت شود، تا نهایتا نظر کمیسیون عمران به هیئت رییسه ارسال شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet