هدر موبایل
1395/11/12 18:41:46
سرویس اقتصادی
دلخوش اباتری خبر داد:

بررسی تحقیق و تفحص از مناطق آزاد در کمیسیون اقتصادی مجلس

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی موضوع تحقیق و تفحص از مناطق آزاد اقتصادی با حضور ترکان در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
بررسی تحقیق و تفحص از مناطق آزاد در کمیسیون اقتصادی مجلس سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی موضوع تحقیق و تفحص از مناطق آزاد اقتصادی با حضور ترکان در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/42936.jpg بررسی,تحقیق,و,تفحص,از,مناطق,آزاد,در,کمیسیون,اقتصادی,مجلس Icana

سید کاظم دلخوش اباتری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: وزیر اقتصاد، با توجه به سوالات نمایندگان، در حوزه اقتصاد در نشست امروز کمیسیون حضور یافت.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: محور سوالات نمایندگان در خصوص مباحث اقتصادی و مالیاتی با توجه به شرایط رکود موجود در اقتصاد کشور بود.

تصمیم گیری درباره تحقیق و تفحص از مناطق آزاد در نشست بعدی کمیسیون اقتصادی

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: همچنین درباره شرایط اخذ مالیات در کشور و استمرار فعالیت های بنگاه های اقتصادی و دامنه شمول فعالیت های مرتبط با فعالیت های فنی و حرفه ای سوالاتی از سوی نمایندگان مجلس مطرح شد و وزیر اقتصاد به سوالات پاسخ داد.

دلخوش اباتری گفت: موضوع تحقیق و تفحص از مناطق آزاد با حضور دبیرشورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی نیز در نشست امروز کمیسیون بررسی شد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مقرر شد تصمیم گیری در خصوص موضوع تحقیق و تفحص از مناطق آزاد در نشست بعدی کمیسیون اقتصادی مجلس انجام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet