هدر موبایل
1395/11/12 18:26:22
سرویس اقتصادی
مفتح خبر داد:

اختصاص 100 میلیارد تومان برای تجهیز آتش نشانی های سراسر کشور/گزارش مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه فردا در میان نمایندگان توزیع می شود

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان در قالب بودجه سال آینده برای تجهیزات آتش نشانی ها اختصاص دادند.
اختصاص 100 میلیارد تومان برای تجهیز آتش نشانی های سراسر کشور/گزارش مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه فردا در میان نمایندگان توزیع می شود سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مبلغ 100 میلیارد تومان در قالب بودجه سال آینده برای تجهیزات آتش نشانی ها اختصاص دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607109055232354.jpg اختصاص,100,میلیارد,تومان,برای,تجهیز,آتش,نشانی,های,سراسر,کشور/گزارش,مصوبات,کمیسیون,تلفیق,بودجه,فردا,در,میان,نمایندگان,توزیع,می,شود Icana

محمد مهدی مفتح در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اظهار کرد: در یکی از مصوبات عصر امروز کمیسیون تلفیق بودجه 96 در مجلس سازمان تامین اجتماعی مکلف شد که کل دریافتی از بیمه شدگان را که در حوزه درمان دریافت می کند، در حساب مستقلی متمرکز کرده و تنها صرف درمان بیمه شدگان کند.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی افزود: در مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق بودجه دولت مکلف شد که اقدامات مختلف لازم را برای تثبیت و افزایش حقابه ایران از رود هیرمند انجام دهد.

مفتح تصریح کرد: در مصوبه دیگری مقرر شد که 100 میلیارد تومان از اعتبارات ماده 10 و 12 برای تجهیز تمام آتش نشانی های کل کشور تخصیص پیدا کند تا با توجه به حادثه ای که در ساختمان پلاسکو داشتیم بتوانیم در آینده ان شاء الله با تجهیزات مناسب تری با این گونه حوادث مقابله کنیم.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 96 مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طی12 روز بررسی بودجه به طور کامل انجام شد و تلاش می کنیم فردا بتوانیم گزارش مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه را میان نمایندگان توزیع کنیم چراکه طبق آئین نامه داخلی مجلس 10 روز باید فرصت باشد بعد از انتشار گزارش تا طرح در صحن علنی مجلس، این ده روز را پس از اتمام دهه فجر و جشن های سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بتوانیم بودجه را در صحن علنی بررسی کنیم.

وی یکی از تفاوت های بودجه مصوب کمیسیون تلفیق با متن لایحه بودجه 96 را افزایش بودجه استان ها عنوان کرد و افزود: حدود  9 هزار میلیارد تومان بر مبلغ  16.8 میلیارد تومانی که دولت در بودجه استان ها پیش بینی کرده بود، اضافه شد که رقم قابل توجهی بود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 96 مجلس شورای اسلامی مهم ترین ویژگی بودجه امسال را توجه به محرومین و افراد دارای حداقل درآمد،توجه به رونق و افزایش تولید و توسعه زیر ساخت های اقتصادی استان ها عنوان کرد وافزود: امسال توانستیم بودجه را از نوسانات قیمت نفت مستقل کنیم  به طوری که تنها هزار میلیارد تومان از درآمدهای نفتی وارد بودجه خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet