هدر اصلی
1395/11/13 12:57:51
سرویس دیگر رسانه‌ها
معاون مسافری راه‌آهن خبر داد:

پیش‌فروش بلیت نوروزی قطارها از 17 بهمن‌ماه/ افزایش قیمت بلیت نداریم

معاون مسافری راه‌آهن گفت: براساس برنامه‌ پیش‌فروش اینترنتی بلیت قطار‌های نوروزی از ۱۷ بهمن‌ماه و پیش‌‌فروش حضوری در دفاتر فروش بلیت قطار از ۱۸ بهمن‌‌ماه آغاز می‌شود.
پیش‌فروش بلیت نوروزی قطارها از 17 بهمن‌ماه/ افزایش قیمت بلیت نداریم معاون مسافری راه‌آهن گفت: براساس برنامه‌ پیش‌فروش اینترنتی بلیت قطار‌های نوروزی از 17 بهمن‌ماه و پیش‌‌فروش حضوری در دفاتر فروش بلیت قطار از 18 بهمن‌‌ماه آغاز می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/46864.jpg پیش‌فروش,بلیت,نوروزی,قطارها,از,17,بهمن‌ماه/,افزایش,قیمت,بلیت,نداریم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، میرحسن موسوی امروز در نشست خبری پیش‌فروش بلیت قطارهای نوروزی اظهار داشت‌: طرح سفرهای نوروزی و پیک سفرها از تاریخ 25 اسفند ماه 95 آغاز می‌شود و تا 15 فروردین 1396 ادامه دارد.

وی با اشاره به اختصاص قطارهای مختلف برای سفرهای نوروزی گفت: ظرفیتی که برای ایام نوروز در نظر گرفته‌ایم اختصاص 204 قطار در هر روز به کل مسیرها است.

معاون مسافری راه‌آهن ادامه داد: 4300 قطار برای کل ایام پیک نوروز پیش بینی شده است.در این ایام یک میلیون و 615 هزار «نفر صندلی» ایجاد کرده‌ایم که 730 هزار «نفر صندلی» مربوط به قطارهای مسیر مشهد و زائران امام رضا (ع) است.

موسوی ادامه داد: پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از 17 بهمن ماه آغاز می‌شود و به مدت سه روز و در مدل‌های مختلف ادامه دارد.

وی افزود: از ساعت 17 روز 17 بهمن ماه پیش فروش اینترنتی در همه مسیرها به غیر از مسیر تهران- مشهد آغاز می‌شود.

موسوی ادامه داد: از ساعت 7:30 ، 18 بهمن ماه پیش فروش بلیت قطار در همه مسیرها به غیر از تهران- مشهد از طریق آژانس‌ها آغاز می‌شود.

معاون مسافری راه‌آهن گفت: از 18 بهمن ماه 1395 پیش فروش مسیر تهران - مشهد و بالعکس از ساعت 17 از طریق اینترنت آغاز می‌شود و از 19 بهمن 95 ساعت 7:30صبح پیش فروش مسیر تهران - مشهد و بالعکس از طریق آژانس‌ها آغاز می‌شود.

معاون مسافری راه‌آهن گفت: پیش‌فروش‌ها در سه روز انجام می‌شود و از روز چهارم به بعد در همه مسیرها فروش بلیت قطار داریم.

وی با بیان اینکه 2 هزار مراکز فروش بلیت قطار در سطح کشور فعالیت می‌کنند گفت: مسافران در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانند انتقادات،‌ پیشنهادات و نظرات خود را با شماره تلفن 0215149 درمیان بگذارند.

به گزارش فارس، موسوی با بیان اینکه بلیت قطارهای نخجوان- مشهد و بالعکس هم در زمان‌های ذکر شده پیش‌فروش در سیستم و آژانس‌ها موجود است،گفت: به دلیل آنکه شرکت‌های ریلی تقاضایی برای افزایش قیمت بلیت‌های قطار نداشتند در نوروز پیش رو نیز بلیت قطار افزایش نمی‌یابد.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet