روز مجلس
1388/03/13 17:04:30
سرویس سیاسی
دو دهه با رهبری انقلاب -7

عباسپور: آیت الله خامنه‌ای یک رهبر منحصر به فرد در حمایت از پیشرفت علمی کشور است

**رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: حضرت آیت الله خامنه‌ای یک رهبر منحصر به فرد در حمایت از پیشرفت علمی کشور است.

"علی عباسپور فرد تهرانی" نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبر نگار خانه ملت اظهار داشت: پس از ارتحال امام خمینی (ره)، دشمنان امیدوار بودند جمهوری اسلامی در میان توده‌های مردم نفوذ خود را از دست بدهد و در واقع پایان جمهوری اسلامی با رحلت امام (ره) رقم بخورد.

وی با اشاره به نگاه ویژه امام (ره) به آیت الله خامنه‌ای تصریح کرد: امام خمینی (ره) با یک دید خاص به ایشان می‌نگریستند و آیت الله خامنه‌ای را برای رهبری نظام جمهوری اسلامی مناسب می‌دانستند.

نماینده تهران گفت: وقتی آیت الله خامنه‌ای مصدر مدیریت و رهبری کشور را برعهده گرفت، نه تنها از اقتدار نظام کاسته نشد بلکه جمهوری اسلامی مقتدرانه در راه پیشبرد اهداف انقلاب به پیش می‌رود و این بیانگر آن است که مقام معظم رهبری، جانشین شایسته و مناسبی برای حضرت امام خمینی (ره) است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: شخصا حضرت آیت الله خامنه‌ای را یک رهبر منحصر به فرد در حمایت از پیشرفت علمی کشور می‌دانم.

وی با بیان اینکه در طی این سال‌ها بزرگترین پشتیبان و نیروی محرکه برای حرکت علمی کشور، شخص رهبر بوده است، گفت: تاکیدات حضرت آیت الله خامنه‌ای در خصوص، نقشه جامع علمی کشور، تحول در نظام آموزشی، ایجاد کرسی‌های نظریه‌پردازی، آزاداندیشی و حمایت از تحقیقات ایشان را به عنوان یک فرد بی نظیر در جهان برای حمایت از پیشرفت‌های علمی مطرح کرده است.

عباسپور به حمایت‌های مقام معظم رهبری از نخبگان و فرهیختگان، هیات‌های علمی و معلمان و آموزشیاران اشاره کرد و اظهار داشت: این حمایت‌ها، قشر فرهیخته ایران اسلامی را امیدوارتر کرد تا بتواند جایگاه علمی برتری را در جهان از آن ایران کند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet