هدر موبایل
1395/11/13 13:55:38
سرویس صحن
عارف در جمع‌ خبرنگاران؛

عذرخواهی از مردم در گزارش شهردار تهران درباره حادثه پلاسکو مغفول ماند

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران با انتقاد از گزارش شهردار تهران درصحن علنی، گفت: عذرخواهی از مردم اصل مهمی بود که در گزارش حادثه پلاسکو شهرداری تهران به آن پرداخته نشد.
عذرخواهی از مردم در گزارش شهردار تهران درباره حادثه پلاسکو مغفول ماند رئیس مجمع نمایندگان استان تهران با انتقاد از گزارش شهردار تهران درصحن علنی، گفت: عذرخواهی از مردم اصل مهمی بود که در گزارش حادثه پلاسکو شهرداری تهران به آن پرداخته نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701108728019325.jpg عذرخواهی,از,مردم,در,گزارش,شهردار,تهران,درباره,حادثه,پلاسکو,مغفول,ماند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا عارف در حاشیه نشست علنی امروز (چهارشنبه 13 بهمن) مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در توضیح گزارش شهردار تهران در صحن علنی پیرامون حادثه پلاسکو، گفت: مسئولان باید از مردم عذرخواهی کنند، عذرخواهی اصل مهمی است که متاسفانه هنوز در برنامه‌های ما به آن پرداخته نمی‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عذرخواهی یکی از بندهای گزارش مجمع نمایندگان تهران بود، تصریح کرد: عذرخواهی از مردم که همراهی خوبی در ساماندهی این حادثه داشتند در گزارش شهردار تهران مطرح نشد.

رئیس مجمع نمایندگان تهران با بیان اینکه گویا برخی بزرگتر از آن هستند که عذرخواهی کنند، گفت: از ابتدای وقوع حادثه پلاسکو تاکید شد تا با نگاه سیاسی به این موضوع پرداخته نشود و هم اکنون هم با توجه به مشکلات مطرح و گزارش‌ شهردار تهران که در صحن اعلام شد بهترین کار سکوت است که باید پیشه خود قرار دهیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet