هدر موبایل
1395/11/15 14:20:00
سرویس سیاسی
نانواکناری:

عدم صدور ویزا برای آمریکایی ها اقدام متقابل و مناسب است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دفاع از حقوق ملت ایران از جمله وظایف دستگاه دیپلماسی است، تاکید کرد: عدم صدور ویزا برای آمریکایی ها اقدام متقابل و مناسب است.
عدم صدور ویزا برای آمریکایی ها اقدام متقابل و مناسب است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دفاع از حقوق ملت ایران از جمله وظایف دستگاه دیپلماسی است، تاکید کرد: عدم صدور ویزا برای آمریکایی ها اقدام متقابل و مناسب است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104175569752.jpg عدم,صدور,ویزا,برای,آمریکایی,ها,اقدام,متقابل,و,مناسب,است Icana

ولی الله نانواکناری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه وزیر امور خارجه کشور در تقابل با دستور ترامپ تاکید کرد به آمریکایی ها ویزا نخواهیم داد، گفت: ترامپ با دستور ممنوعیت صدور ویزا برای اتباع ایران و هفت کشور دیگر، اقدام غیر دیپلماسی انجام داد که لازم بود اقدام متقابلی با آن صورت گیرد.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس دهم شورای اسلامی اظهار داشت: عدم صدور روادید از سوی ایران برای اتباع آمریکایی می تواند اقدام متقابل و مناسبی باشد که وزارت امور خارجه به درستی دراین زمینه اقدام کرده است.

وی ادامه داد: دنبال این هستیم اقتدار و منافع ملی هویت در مقابله با آمریکا از دست ندهیم حق مسلم ماست که از حقوق خود در این زمینه دفاع کنیم.

نانواکناری عنوان  کرد: سازمان ملل متحد نیز تاکید داشت که دستور ترامپ برای عدم صدور ویزا به اتباع ایرانی و هفت کشور دیگر اقدامی غیر قانونی است بنابراین لازم می دانیم که دستگاه دیپلماسی کشور نیز در این مسیر با جدیت گام بردارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دستگاه دیپلماسی هر شیوه ای که بتواند از حقوق ملت ایران در زمینه دستور ترامپ حمایت کند باید در پیش بگیرد این اقدامات می تواند طرح شکایت به مراجع بین المللی باشد یا اقدام متقابل./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet