هدر اصلی
1395/11/14 10:48:40
سرویس دیگر رسانه‌ها
تجری:

همکاری با هیات اعزامی کمیسیون اصل 90 به فارس مطلوب بوده است

نایب‌ رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه های اجرایی استان فارس همکاری های لازم را با هیات اعزامی این کمیسیون به این استان در بررسی شکایت های صورت گرفته از دانشگاه های علوم پزشکی شیراز و میراث فرهنگی داشته اند.
همکاری با هیات اعزامی کمیسیون اصل 90 به فارس مطلوب بوده است نایب‌ رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه های اجرایی استان فارس همکاری های لازم را با هیات اعزامی این کمیسیون به این استان در بررسی شکایت های صورت گرفته از دانشگاه های علوم پزشکی شیراز و میراث فرهنگی داشته اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201604104198037910.jpg همکاری,با,هیات,اعزامی,کمیسیون,اصل,90,به,فارس,مطلوب,بوده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، هیاتی از نمایندگان کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از روز دوشنبه 11 بهمن ماه جاری با هدف بررسی شکایت های دریافت شده در حوزه علوم پزشکی و میراث فرهنگی به استان فارس سفر کرده اند.
دکتر فرهاد تجری روز چهارشنبه افزود: این کمیسیون بر اساس مسوولیت قانونی به تفحص و بررسی این شکایت ها می پردازد و نتایج بررسی ها در مجموع به نفع نظام و مردم و حاکمیت خواهد بود .
وی اظهار کرد: تاکنون بررسی های اولیه از هر 2 حوزه دانشگاه علوم پزشکی شیراز و میراث فرهنگی صورت گرفته و همکاری دستگاهها با هیات اعزامی کمیسیون اصل 90 خوب بوده است و مسئولان همه همکاری های لازم را داشته اند .
نماینده مردم قصر شیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: بررسی ها به گونه ای است که ممکن است در بسیاری از موارد نیاز به طرح سووال نباشد در عین حال اگر به طرح سووال هم نیاز شد مجلس آمادگی دارد تا دراین زمینه از وزیران مربوطه طرح سووال کند .
این نماینده مجلس اظهار کرد: شفاف سازی و رفع ابهام یک کار اساسی است که باید در بررسی ها صورت گیرد و از وظایف کمیسیون اصل 90 همین شفاف سازی ها در بررسی ها است .
تجری اضافه کرد: برخی وقایع می طلبد که بدون فوت وقت و در نخستین زمان بررسی شود ، بازدید از حوزه های مرتبط دراین زمینه انجام شده و جمع بندی میدانی هم انجام می شود و با توجه به موارد به دست آمده دستگاه ها، پاسخ های لازم را ارائه خواهند داد.
نایب‌ رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی اضافه کرد : بررسی ها در کمیسیون اصل 90 موضوعی طبیعی و معمولی است و کار عجیب و غریبی نیست ولی در عین حال موثر است ، بخشهایی که مورد سووال است دراین بازدیدها و بررسی ها شفاف و ساماندهی می شود .
به گزارش ایرنا، فرهاد تجری، اکبر ترکی، محمد اسماعیل سعیدی، بهرام پارسایی و سیدمحسن پورتقی از اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی اعضای هیات اعزامی این کمیسیون به فارس را تشکیل می دهند.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet