شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/11/15 15:20:00
سرویس سیاسی
محمودی شاه‌نشین:

پیشنهاد افزایش 31 نفر به تعداد نمایندگان مجلس/ موافقت وزارت کشور با افزایش تعداد نمایندگان

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: افزایش ۴۰ نماینده به نمایندگان مجلس مورد موافقت وزارت کشور قرار گرفته و در جلسه‌ای نیز به کارشناسان شورای نگهبان اعلام کرده‌ایم که افزایش ۴۰ نفر مربوط به سال ۱۳۹۹ است.
پیشنهاد افزایش 31 نفر به تعداد نمایندگان مجلس/ موافقت وزارت کشور با افزایش تعداد نمایندگان عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: افزایش 40 نماینده به نمایندگان مجلس مورد موافقت وزارت کشور قرار گرفته و در جلسه‌ای نیز به کارشناسان شورای نگهبان اعلام کرده‌ایم که افزایش 40 نفر مربوط به سال 1399 است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103552637131.jpg پیشنهاد,افزایش,31,نفر,به,تعداد,نمایندگان,مجلس/,موافقت,وزارت,کشور,با,افزایش,تعداد,نمایندگان Icana

محمد محمودی شاه‌نشین در گفت‍‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص روند افزایش تعداد نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: از یکشنبه هفته، مجامع استانی نمایندگان را به کمیسیون شوراها دعوت می‌کنیم و نظرات آن‌ها را در خصوص افزایش تعداد نمایندگان جویا می‌شویم.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد با توجه به سیاست‌های کلی انتخابات که ازسوی رهبری ابلاغ شده بر معیار جمعیت در تعیین حوزه‌های انتخابیه تاکید شده است، بیان کرد: بر اساس آن جمعیت طرحی را آماده می‌کنیم تا افزایش 40 نماینده به مجلس شورای اسلامی محقق شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه انتخابات مجلس یازدهم در سال 1399 برگزار می‌شود و 20 سال است که نماینده‌ای به تعداد نمایندگان اضافه نشده، به ازای این 20 سال 40 نماینده را می‌توان به تعداد نمایندگان مجلس شورای اسلامی اضافه کرد.

محمودی شاه نشین گفت:  افزایش 40 نماینده به نمایندگان مجلس شورای اسلامی مورد موافقت وزارت کشور قرار گرفته و  در جلسه‌ای نیز به کارشناسان شورای نگهبان اعلام کرده‌ایم که افزایش 40 نفر مربوط به سال سال 1399 است.

وی افزود: تا امروز پیشنهاد افزایش 31 نفر را به تعداد نمایندگان دریافت کرده‌ایم و به عنوان پیش نویس طرح نیز ارائه شده است ولی نظرات مجامع را می‌گیریم و توزیع این 40 نفر را در بین استان‌ها انجام می‌دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet