هدر اصلی
1395/11/14 10:50:54
سرویس دیگر رسانه‌ها
پورابراهیمی:

استان کرمان در تحقق اقتصاد مقاومتی پیشگام است

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به اینکه استان کرمان پیشگامی در عرصه تحقق اقتصاد مقاومتی را از آن خود کرده است، تصریح کرد: اگر اقتصاد را از دولت جدا نکنیم، نمی توانیم به توسعه برسیم و اساس حرکت ما باید با نگاه به مردم باشد که این امر در سیاست های اقتصاد مقاوتی تبیین شده است.
استان کرمان در تحقق اقتصاد مقاومتی پیشگام است نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به اینکه استان کرمان پیشگامی در عرصه تحقق اقتصاد مقاومتی را از آن خود کرده است، تصریح کرد: اگر اقتصاد را از دولت جدا نکنیم، نمی توانیم به توسعه برسیم و اساس حرکت ما باید با نگاه به مردم باشد که این امر در سیاست های اقتصاد مقاوتی تبیین شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611105386959978.jpg استان,کرمان,در,تحقق,اقتصاد,مقاومتی,پیشگام,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "محمدرضا پورابراهیمی" ظهر امروز 13 بهمن ماه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان راور با حضور رییس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با گرامیداشت ایام دهه فجر اظهار کرد: استان کرمان به عنوان یکی از سه استان پایلوت اقتصاد مقاومتی کشور است که در این میان پیشتاز می باشد.

وی افزود: امروز همه صاحب نظران، تحلیل گران اقتصادی و کارشناسان فارغ از نگاه سیاسی به این نتیجه رسیده اند که سیاست های اقتصاد مقاومتی راهکار اساسی برای رفع مشکلات اقتصادی است و اقتصاد مقاومتی باید فصل الخطاب همه مسوولان باشد.

پورابراهیمی با اشاره به اینکه استان کرمان پیشگامی در عرصه تحقق اقتصاد مقاومتی را از آن خود کرده است، تصریح کرد: اگر اقتصاد را از دولت جدا نکنیم، نمی توانیم به توسعه برسیم و اساس حرکت ما باید نگاه به مردم باشد که این امر در سیاست های اقتصاد مقاوتی تبیین شده است.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مسیر توسعه را با رویکرد اقتصاد مقاومتی پیگیری می کند و حضور ستاد در شهرستان راور به عنوان معین اقتصادی در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است، زیرا مردم راور به حمایت و پشتیبانی برای توسعه نیاز دارند.

وی اظهار کرد: حرکت های خوبی در حوزه توسعه اقتصادی توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) طی سال های اخیر صورت گرفته و آمار تحقق عملیاتی بخش اقتصادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان کرمان 200 میلیارد تومان است و این مردمی کردن اقتصاد کشور است.

پورابراهیمی با بیان اینکه یکی از ماموریت های ستاد اجرایی فرمان امام مردمی کردن اقتصاد است، افزود: از استاندار کرمان به واسطه رویکردشان تشکر می کنیم که نگاه و رویکرد استان کرمان می تواند تغییر در استان های دیگر را رقم بزند و عدم تمرکزگرایی در اقتصاد کشور نتایج خوبی خواهد داشت.

وی تصریح کرد: همه مسوولانی که به استان کرمان سفر می کنند، تلاش های صورت گرفته در استان را فضای مثبتی می دانند که در راستای اقتصاد مقاومتی تاثیرات خوبی داشته است.

نماینده کرمان و راور در مجلس گفت: امیدواریم تحول ساختاری در حوزه شهرستان راور ایجاد شود و ما در مجلس اعلام می کنیم که در کنار ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و برای تحقق اقتصاد مقاومتی گام به گام حرکت می کنیم.

به گزارش ایسنا در این جلسه تفاهمنامه همکاری فی مابین رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و استاندار کرمان منعقد شد.

همچنین رییس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به همراه استاندار کرمان، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، امام جمعه و فرماندار راور از کارگاه بافت فرش عتبات عالیات در راور بازدید کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet