هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عارف مطرح کرد:

تاکید بر ترکیب غیرسیاسی شوراهای پنجم شهر و روستا/کاندیدای شوراها باید متخصص مسائل شهری باشند

سرویس اجتماعی
رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس با تاکید بر ضرورت اصلاح ترکیب شوراهای شهر، گفت: چهره‌هایی که به دنبال فعالیت‌های سیاسی هستند باید از حضور در شوراها امتناع ورزند.
جمعه 15 بهمن 1395 ساعت 10:12
تاکید بر ترکیب غیرسیاسی شوراهای پنجم شهر و روستا/کاندیدای شوراها باید متخصص مسائل شهری باشند رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس با تاکید بر ضرورت اصلاح ترکیب شوراهای شهر، گفت: چهره‌هایی که به دنبال فعالیت‌های سیاسی هستند باید از حضور در شوراها امتناع ورزند. https://cdn.icana.ir/d/019/201609101514490790.jpg تاکید,بر,ترکیب,غیرسیاسی,شوراهای,پنجم,شهر,و,روستا/کاندیدای,شوراها,باید,متخصص,مسائل,شهری,باشند Icana

محمدرضا عارف در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت درخصوص مهم‌ترین تغییراتی که باید در پنجمین دوره از فعالیت شوراهای شهر و روستا رخ دهد، گفت: شوراها پارلمان محلی تلقی می‌شوند که وظیفه آنها پیگیری مسائل محل، شهر، شهرستان و روستاها است بر این اساس جهت‌گیری اصلی آنها نباید سیاسی باشد، این همان اصلی است که برای پنجمین دوره از شوراهای اسلامی شهر و روستا دنبال خواهیم کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: چهره‌های برجسته کارشناس و فنی، کسانی که با خدمات شهری و مدیریت شهری آشنایی داشته و به مشکلات شهر واقف هستند باید کاندیدای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شوند و چهره‌هایی که به دنبال فعالیت‌های سیاسی هستند باید از حضور در شوراها امتناع ورزند.

 

ارائه لیست منتخبان شورای پنجم شهر با تاکید بر شاخص های کیفی و نه سیاسی

وی با بیان اینکه جهت‌گیری مذکور را در ارائه لیست مورد نظر قرار خواهیم داد، افزود: کاندیدای موردنظر ما بر اساس شاخص‌های کیفی معرفی می شوند که در این شاخص‌ها جهت‌گیری اصلی و تاکید بر تخصص است، البته در عین حال بر ملاحظات اجتماعی نیز توجه خواهیم کرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی معتقد است: در تهران اولویت مسائل اجتماعی و فرهنگی بیش از سایر موضوعات است بنابراین افرادی باید کاندیدای پنجمین دوره از شوراهای اسلامی شهر تهران شوند که بتوانند مسائل در این حوزه ها را پیگیری کنند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر