خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/11/16 07:40:00
سرویس اقتصادی
حسینعلی شهریاری:

حجم بالای قاچاق از مبادی رسمی است/ مجازات های سنگین ریسک ادامه کار را برای قاچاقچیان حرفه ای بالا می برد

نماینده مردم زاهدان درمجلس با اشاره به حجم بالای قاچاق کالا از مبادی و مرزهای رسمی و گمرکات گفت:اظهارات وزیراقتصاد مبنی بر قاچاق از مبادی غیررسمی کاملا مغایر با واقعیت ها است.
حجم بالای قاچاق از مبادی رسمی است/ مجازات های سنگین ریسک ادامه کار را برای قاچاقچیان حرفه ای بالا می برد نماینده مردم زاهدان درمجلس با اشاره به حجم بالای قاچاق کالا از مبادی و مرزهای رسمی و گمرکات گفت:اظهارات وزیراقتصاد مبنی بر قاچاق از مبادی غیررسمی کاملا مغایر با واقعیت ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109953097823.jpg حجم,بالای,قاچاق,از,مبادی,رسمی,است/,مجازات,های,سنگین,ریسک,ادامه,کار,را,برای,قاچاقچیان,حرفه,ای,بالا,می,برد Icana

حسینعلی شهریاری درگفتگو با خبرگزاری خانه ملت، پیرامون اظهارات وزیر اقتصاد که بیان کرده بود بیش از 70 درصد قاچاق کالا خارج از مبادی رسمی صورت می گیرد،گفت: تمامی گزارش ها و تحقیقات صورت گرفته نشان دهنده آن است که حجم بالای قاچاق کالا از مبادی و مرزهای رسمی و گمرکات صورت می گیرد و اظهارات وزیراقتصاد مبنی برقاچاق از مبادی غیررسمی کاملا مغایر با واقعیت ها است تا بتواند از دستگاه ها و مجموعه خود حمایت کند.

نماینده مردم زاهدان درمجلس با تاکید بر اینکه مناطق آزاد تجاری، مبادی رسمی و گمرک مناطقی هستند که قاچاق کالا به صورت عمده وارد کشور می شود و همگان به آن اعتراف دارند، اظهار کرد: باید امکانات جدید برای بازرسی و نظارت در گمرک و مبادی رسمی افزایش یابد تا ماموران بتوانند به صورت جدی با این مسئله برخورد کنند.

قوانین و مجازات های سنگین ریسک ادامه کار را برای قاچاقچیان حرفه ای  بالا می برد

وی با بیان اینکه باید قوانین و مجازات های سنگین برای قاچاقچیان حرفه ای و باندی تعیین کرد تا ریسک ادامه کار آنها بالا برود، بیان کرد: قوه قضائیه باید طبق دستور مقام معظم رهبری جدیدت بیشتری برای مبارزه در این امر به خرج دهد و اجازه ندهند که به تولید داخلی بیش از گذشته صدمه وارد شود.

عضوکمیسیون بهداشت و درمان درمجلس با بیان اینکه قوانین مبارزه با قاچاق به درستی اجرا نمی شود و باید جدیت در این امر را افزایش دهند، تصریح کرد: البته هر وقت مبارزه با این افراد جدی می شود شاهد ایجاد هیاهو و جریان سازی از سوی حامیان این گروه ها و افراد هستیم تا دولت را تحت فشار قرار دهند./

انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet