هدر موبایل
1395/11/15 09:46:21
سرویس سیاسی
گودرزی:

لغو صدور ویزا از سوی آمریکا با منشور حقوق بشری در تضاد است/اذعان سازمان ملل به اقدام غیرقانونی ترامپ

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: اقدام رئیس جمهور آمریکا در لغو صدور ویزا با منشور حقوق بشری در تضاد است و در این عرصه مقامات کشورهای بزرگ و تأثیرگذار مانند آلمان و متحدان غربی آمریکا نیز نسبت به این مسئله واکنش منفی نشان دادند.
لغو صدور ویزا از سوی آمریکا با منشور حقوق بشری در تضاد است/اذعان سازمان ملل به اقدام غیرقانونی ترامپ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: اقدام رئیس جمهور آمریکا در لغو صدور ویزا با منشور حقوق بشری در تضاد است و در این عرصه مقامات کشورهای بزرگ و تأثیرگذار مانند آلمان و متحدان غربی آمریکا نیز نسبت به این مسئله واکنش منفی نشان دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108560443600.jpg لغو,صدور,ویزا,از,سوی,آمریکا,با,منشور,حقوق,بشری,در,تضاد,است/اذعان,سازمان,ملل,به,اقدام,غیرقانونی,ترامپ Icana

مسعود گودرزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به واکنش نهادهای بین المللی از جمله سازمان ملل نسبت به اقدام رئیس جمهور آمریکا در لغو صدور ویزا برای اتباع چند کشور اسلامی، گفت: بر اساس گزارش سازمان ملل، اقدام ترامپ در لغو صدور ویزا یک اقدام غیر قانونی طبق قوانین بین المللی است.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اقدام رئیس جمهور آمریکا در لغو صدور ویزا دقیقا نشان دهنده سیاست دوگانه ایالات متحده نسبت به دیگر کشورها است و این رویکرد را می توان در تمام امور از جمله هسته ای، مهاجرت، استفاده از تسلیحات مشاهده کرد.

وی افزود: اقدام رئیس جمهور آمریکا در لغو صدور ویزا با منشور حقوق بشری در تضاد است و در این عرصه مقامات کشورهای بزرگ و تأثیرگذار مانند آلمان و متحدان غربی آمریکا نیز نسبت به این مسئله واکنش منفی نشان دادند.

گودرزی ادامه داد: به نظر من ترامپ در ابتدای دوره ریاست جمهوری خود دچار یک دستپاچگی سیاسی شده، زیرا وی برای رأی آوری در ایام انتخابات وعده هایی را مطرح کرده که امروز برای اجرای آن تحت فشار افکار عمومی است که این موضوع ضمن اینکه مخالف با اراده ملت ها بوده، از لحاظ منافع ملی نسبت مغایر با منافع آمریکا خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: امروز ترامپ برای اجرای سیاست هایش با اعتراضات و فشارهای بسیاری در داخل آمریکا روبه رو است و این مسئله در آینده موجب می شود که ترامپ برای استمرار دولتش به صورت قانون و سنجیده عمل خواهد کرد.

سازمان ملل در ادامه واکنشها به منع ورود اتباع هفت کشور اسلامی به آمریکا، اعلام کرده که از نظر این نهاد جهانی،‌ فرمان دونالد ترامپ در این باره، «غیرقانونی» است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet