هدر موبایل
1395/11/15 12:18:18
سرویس اقتصادی
مرادی :

رد کالای قاچاق را باید در مبادی رسمی ورودکالا به کشور جستجو کرد

نماینده مردم بندرعباس درمجلس گفت:برخلاف گفته وزیر اقتصاد معتقدیم که بیش از ۷۰ درصد قاچاق کالا از طریق مبادی و مرزهای رسمی وارد کشور می شود و دلیل اینکه وزیر این مطلب را قبول ندارد جای تعجب دارد.
رد کالای قاچاق را باید در مبادی رسمی ورودکالا به کشور جستجو کرد نماینده مردم بندرعباس درمجلس گفت:برخلاف گفته وزیر اقتصاد معتقدیم که بیش از 70 درصد قاچاق کالا از طریق مبادی و مرزهای رسمی وارد کشور می شود و دلیل اینکه وزیر این مطلب را قبول ندارد جای تعجب دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103826485450.jpg رد,کالای,قاچاق,را,باید,در,مبادی,رسمی,ورودکالا,به,کشور,جستجو,کرد Icana

احمد مرادی درگفتگو با خبرگزاری خانه ملت درخصوص پیرامون اظهارات وزیر اقتصاد که بیان کرده بود بیش از 70 درصد قاچاق کالا خارج از مبادی رسمی صورت می گیرد، بیان داشت:برخلاف گفته وزیر اقتصاد معتقدیم که بیش از 70 درصد قاچاق کالا از طریق مبادی و مرزهای رسمی وارد کشور می شود و دلیل اینکه وزیر این مطلب را قبول ندارد جای تعجب دارد.

وی با بیان اینکه همه کارشناسان بر این مسئله تاکید دارند که باید رد کالای قاچاق را در مبادی رسمی ورود کالا به کشور جستجو کرد نه اینکه برای فرار به جلو و دور کردن اذهان عمومی از واقعیت ها مطالب غیر واقعی می گویند، اظهار داشت: بداظهاری، کم اظهاری و جعل اسناد از مسائلی است که باعث می شود قاچاقچیان بتوانند به راحتی کالای خود را واردکنند.

مرادی با تاکید بر اینکه قاچاق کالا از مبادی رسمی به صورت برنامه ریزی و سازماندهی شده صورت می گیرد، گفت: مطمئنا کوله بری توسط مرزنشینان و حتی قاچاق از این طریق نمی تواند این حجم گسترده که در کشور  شاهد هستیم را در بر بگیرد.

عضوکمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد:باید برای مجازات قاچاقچیان حرفه ای کالا قوانین جدید تری تصویب کرد که بتواند جلوی روند رو به گسترش را بگیرد در غیر این صورت شاهد افزایش بیش از گذشته قاچاق در کشور و تعطیلی تولید در کشور خواهیم بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet