هدر اصلی
1395/11/15 09:28:34
سرویس سیاسی
ابطحی:

ترامپ مانند کندی در آینده ترور خواهد شد

نماینده مجلس دهم، گفت: فشارهای داخلی و بین المللی موجب شده که ترامپ به صورت متداول مواضع متضادی را اتخاذ کند، که در رابطه با مسئله لغو صدور ویزا نیز شاهد بودیم که پس از صدور فرمان اجرای آن اعلام کرد که این فرمان به زودی متوقف می شود.
ترامپ مانند کندی در آینده ترور خواهد شد نماینده مجلس دهم، گفت: فشارهای داخلی و بین المللی موجب شده که ترامپ به صورت متداول مواضع متضادی را اتخاذ کند، که در رابطه با مسئله لغو صدور ویزا نیز شاهد بودیم که پس از صدور فرمان اجرای آن اعلام کرد که این فرمان به زودی متوقف می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109051753561.jpg ترامپ,مانند,کندی,در,آینده,ترور,خواهد,شد Icana

محمدجواد ابطحی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به عقب نشینی ترامپ رئیس جمهور آمریکا از لغو صدور ویزا برای اتباع چند کشور اسلامی، گفت: ترامپ یک شخصیت متناقض داشته و عملکرد وی نشان می دهد که ترامپ ثبات روحی و روانی ندارد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: فشارهای داخلی و بین المللی موجب شده که ترامپ به صورت متداول مواضع متضادی را اتخاذ کند، که در رابطه با مسئله لغو صدور ویزا نیز شاهد بودیم که پس از صدور فرمان اجرای آن اعلام کرد که این فرمان به زودی متوقف می شود.

وی گفت: ترامپ بعد از واکنش های داخلی و کشورهای همپیمان مقداری از مواضع خود عقب نشینی کرد اما همزمان با رئیس دادگستری آمریکا برخورد کرد و وی از سمت خود عزل شد.

ابطحی ادامه داد: جامعه آمریکا در شرایط کنونی دچار مشکلات مالی است و سیاست های ترامپ نیز برای تقویت اقتصاد ضعیف و بیمار این کشور است، بنابر این لغو صدور ویزا برای اتباع دیگر کشورها در این راستا تعریف می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: از طرف دیگر ترامپ برای افزایش درآمدهای آمریکا اقدام به جنگ افروزی در منطقه خواهد کرد.

وی تصریح کرد: از نظر بحران های داخلی در شرایط کنونی گروه ها دچار اختلافات جدی هستند و از طرف دیگر دموکرات ها نیز نسبت به اقدامات ترامپ اعتراضات بسیاری دارند، از این رو به نظر من ترامپ مانند کندی در آینده ترور خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet