ایام محرم 1398
1395/11/15 13:30:27
سرویس اقتصادی
داداشی مطرح کرد:

وجود شهرک های صنعتی بین المللی درمناطق مرزی زمینه ساز ایجاد اشتغال پایدار برای کوله برها

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت:وجود شهرک های صنعتی بین المللی در مناطق مرزی زمینه سرمایه گذاری خارجی را فراهم می کند و انجام این مهم در اشتغالزایی برای کولبرها موثر است.
وجود شهرک های صنعتی بین المللی درمناطق مرزی زمینه ساز ایجاد اشتغال پایدار برای کوله برها نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت:وجود شهرک های صنعتی بین المللی در مناطق مرزی زمینه سرمایه گذاری خارجی را فراهم می کند و انجام این مهم در اشتغالزایی برای کولبرها موثر است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106856678138.jpg وجود,شهرک,های,صنعتی,بین,المللی,درمناطق,مرزی,زمینه,ساز,ایجاد,اشتغال,پایدار,برای,کوله,برها Icana

ولی داداشی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با ابراز تاسف از حادثه برای کوله برها گفت: باید پذیرفت از گذشته بخشی از اقتصاد شهرهای مرزی مبتنی بر واردات و مبادلات کالا به صورت جزیی بوده است.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:در شهرهای مرزی منابع درآمدی و کارخانجات تولیدی کمی وجود دارد که می توان به آستارا و شهرستان استان های کردستان و کرمانشاه اشاره کرد.  

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:ضرورت دارد قانون مبارزه با قاچاق کالا تقویت و شرایط برای ایجاد اشتغال پایدار فراهم شود.

داداشی ادامه داد:بطور طبیعی بسیاری از مسافرانی که به شهرهای مرزی مسافرت می کنند؛علاقمند هستند در سطح محدود خریدهای داشته باشند بنابراین باید واردات جزیی در شهرهای مرزی انجام شود.

ایجاد شهرک های صنعتی بین المللی در مناطق مرزی زمینه سرمایه گذاری خارجی را فراهم می کند

وی افزود: وجود شهرک های صنعتی بین المللی در مناطق مرزی زمینه سرمایه گذاری خارجی، را فراهم می کند و انجام این مهم در اشتغالزایی پایدار برای کسانی که در حال حاضر به فعالیت کولبری مشغول هستند، موثر است.

عضو کمیسیون اصل 90 اصل مجلس شورای اسلامی افزود: توسعه بخش کشاورزی و شیلات، دامداری و صنایع دستی درمناطق مرزی از راه های دیگر توسعه اشتغال زایی در مناطق مرزی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet