هدر اصلی
1395/11/14 11:41:32
سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ تاکید کرد؛

تردد در بزرگراه های شمالی پایتخت فقط با زنجیر چرخ

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، با اشاره به بارش شدید برف در تهران گفت: از تردد خودروها بدون زنجیر چرخ در اتوبان های شمالی پایتخت ممانعت به عمل می آید.
تردد در بزرگراه های شمالی پایتخت فقط با زنجیر چرخ رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، با اشاره به بارش شدید برف در تهران گفت: از تردد خودروها بدون زنجیر چرخ در اتوبان های شمالی پایتخت ممانعت به عمل می آید. https://cdn.icana.ir/d/019/97440.jpg تردد,در,بزرگراه,های,شمالی,پایتخت,فقط,با,زنجیر,چرخ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سرگرد علی اشرف شریفی با اعلام اینکه از نخستین ساعات بامداد امروز بارش برف در پایتخت شدت گرفته و تهران یک روز برفی را در پیش رو دارد، افزود: به دلیل بارش برف در معابر غربی، شمالی و شمال غربی شاهد ترافیک سنگین هستیم.

وی گفت: بزرگراههای همت، حکیم، آزادراه تهران - کرج، آزادگان، صدر، یادگار، بخش شمالی اتوبان چمران، بلوار ارتش به دلیل بارش برف و لغزنده بودن شاهد ترافیک سنگین هستند.

شریفی با اعلام اینکه بارش برف طبق گزارش سازمان هواشناسی همچنان ادامه خواهد داشت افزود: از تردد خودروها بدون زنجیر چرخ در معابر شمالی پایتخت جلوگیری به عمل می آید.

به گزارش مهر، وی با اعلام اینکه کندی تردد در روزهای برفی باعث ایجاد ترافیک های لحظه ای می شود، ادامه داد: به رانندگان توصیه می شود حتی المقدور از سفرهای غیرضروری در روزهای برقی خودداری کنند و نسبت به استفاده از تجهیزات ایمنی زمستانی در وسیله نقلیه خود اقدام کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet