شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/11/15 13:15:00
سرویس سیاسی
مرادی:

افزایش تعداد نمایندگان به جذب اعتبارات کمک می‌کند/ پیشنهاد افزایش ۲ نماینده به استان کردستان

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: اگر تعداد نمایندگان استان‌ها افزایش یابد، می‌توانند نیازهای جامعه را پیگیری کنند و از حق استان خود نیز دفاع کنند.
افزایش تعداد نمایندگان به جذب اعتبارات کمک می‌کند/ پیشنهاد افزایش ۲ نماینده به استان کردستان عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: اگر تعداد نمایندگان استان‌ها افزایش یابد، می‌توانند نیازهای جامعه را پیگیری کنند و از حق استان خود نیز دفاع کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607108785240884.jpg افزایش,تعداد,نمایندگان,به,جذب,اعتبارات,کمک,می‌کند/,پیشنهاد,افزایش,۲,نماینده,به,استان,کردستان Icana

منصور مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص افزایش تعداد نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: با توجه به اینکه مطابق قانون، افزایش تعداد نمایندگان انجام نشده ولی این افزایش نیاز است.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به اینکه میزان جمعیت شهرستان‌ها و استان‌ها افزایش یافته همچنین موقعیت جغرافیایی نیاز است که افزایش تعداد نمایندگان مجلس شورای اسلامی محقق شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی معتقدند این افزایش تعداد نمایندگان نتیجه‌ای به دنبال ندارد و هزینه‌هایی را ایجاد می‌کند، گفت: اگر تعداد نمایندگان استان‌ها افزایش یابد، می‌توانند نیازهای جامعه را پیگیری کنند و از حق استان خود دفاع کنند.

مرادی با بیان اینکه استان کردستان از مشکلاتی رنج می‌برد، متذکر شد: استان کردستان با جمعیتی حدود یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر جمعیت تنها ۶ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

وی افزود: با توجه به گستردگی استان و نیازمندی‌های کردستان افزایش تعداد نمایندگان لازم است تا برای جذب اعتبارات و رفع محرومیت‌ها اقدامات جدی صورت پذیرد.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: درخواست کرده‌ایم تا ۲ نماینده به استان کردستان اضافه شود که یکی به حوزه سنندج و دیگری به حوزه سقز و بانه اضافه گردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet