شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/11/15 12:05:51
سرویس استان ها

پیام نماینده مردم شهرستان شهربابک بمناسبت ولادت حضرت زینب(ص) وروز پرستار

علی اسدی نماینده مردم شهرستان شهربابک بمناسبت ولادت حضرت زینب(ص) وروز پرستار پیامی صادر کرد.
پیام نماینده مردم شهرستان شهربابک بمناسبت ولادت حضرت زینب(ص) وروز پرستار علی اسدی نماینده مردم شهرستان شهربابک بمناسبت ولادت حضرت زینب(ص) وروز پرستار پیامی صادر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105196723646.jpg پیام,نماینده,مردم,شهرستان,شهربابک,بمناسبت,ولادت,حضرت,زینب(ص),وروز,پرستار Icana

به گزارش خبرگزاری حانه ملت متن پیام به شرح زیر است:

به نام هستی بخش 
 ای لباس  سپید فرشتگان بر تن  
 قلب بر کف به عشق بیماران 
روز تو روز یاس سپید  
روز عشق و ایثار ، روز امید و نوید
  عظمت صبر و شکوه ایمان  زینب - سلام الله علیها- حکایت از اسطوره ای  دارد بی بدیل در تاریخ انسانیت؛ و "روز پرستار" نامیدن  خجسته زادروز   این بزرگ بانوی قهرمان ، فخر خاندان نبوت و  جامع صفات علی و زهرا  - که درود خدا بر آنها باد -   مایه ی مباهات و تقویت روحیه ی پرستاران سختکوش  است . چه درک  شرایط سخت و  آرام گرفتن در پرتو  بهره مندی از ملکات عشق و ایثار است که پرستار، با  درد  بیماران و اندوه و  دلهره ی همراهان آنان دردمند و  اندوهگین می شود و  بر پرخاشگری و بی قراری آنان لبخند مهر  می زند.  پرستار اگر به زینب بزرگ،آن اسوه ی صبر و استقامت تأسی کند، این مسئولیت بس خطیر و گرانبها برایش قدر و منزلتی را که شایسته ی آن است به همراه خواهد داشت و از  او ،فرشته سیرتی ستودنی می سارد که همواره  خوشنودی خالق و دعای خیر مخلوق را  رهتوشه ی زندگی خویش سازد. 
فرخنده میلاد بانوی قهرمان کربلا و  روز پرستار را به تمامی مردم سرزمینم  به ویژه شما پرستاران عزیز  تهنیت و شادباش می گویم.
امید آن که در  پرتو برکات این خدمت مقدس، شادی و حسن عاقبت همراه همیشگی تان باشد
علی اسدی نماینده مردم  فهیم شهرستان شهربابک در مجلس شورای اسلامی

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet