هدر موبایل
1395/11/15 15:48:52
سرویس اجتماعی
شیویاری:

ضرورت توجه به تبدیل وضعیت آتش نشانان/دولت لایحه افزایش اعتبارات سازمان آتش نشانی را ارایه کند

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بر ضرورت توجه به تبدیل وضعیت آتش نشانان تاکید کرد و گفت: نیروی انسانی ماهر در بروز هر حادثه ای حرف اول را می زند و ضروری است به مشکلات این افراد رسیدگی شود.
ضرورت توجه به تبدیل وضعیت آتش نشانان/دولت لایحه افزایش اعتبارات سازمان آتش نشانی را ارایه کند عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بر ضرورت توجه به تبدیل وضعیت آتش نشانان تاکید کرد و گفت: نیروی انسانی ماهر در بروز هر حادثه ای حرف اول را می زند و ضروری است به مشکلات این افراد رسیدگی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201702100272765553.jpg ضرورت,توجه,به,تبدیل,وضعیت,آتش,نشانان/دولت,لایحه,افزایش,اعتبارات,سازمان,آتش,نشانی,را,ارایه,کند Icana

یعقوب شیویاری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن اظهار تاسف نسبت به درگذشت آتش نشانان حادثه پلاسکو، افزود: حوزه مدیریت بحران در کشور ما بیش از پیش باید تقویت شود و به نظر می رسد در این زمینه کارهای قابل توجهی انجام ندادیم.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مدیریت بحران یکی از موارد خاص هر جامعه است و اگر حوادثی در ابعاد کلان در شهر تهران یا دیگر کلانشهر ها رخ دهد بدون شک با وضعیت امروز مدیریت بحران، مشکلات دو چندان خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: در مدیریت بحران تنها شاخص تجهیزات و امکانات مطرح نیست بلکه نیروی انسانی نیز نقش چشمگیری خواهد داشت، در راس همه موارد نیروی انسانی ماهر است که حرف اول را می زند  و باید از این افراد در جهت ارتقا سطح مدیریت بحران استفاده کرد.

وی با تاکید بر ضرورت بررسی مشکلات نیروی انسانی در آتش نشانی، افزود: به عنوان مثال باید بررسی شود که تبدیل وضعیت آتش نشانان در آتش نشانی چگونه است؟ از سویی دیگر باید مزایای کافی نیز به آنها داده شود تا انگیزه کاری آنها افزایش یابد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: همچنین باید آموزش به این افراد نیز مورد توجه قرار گیرد که البته نباید از این نکته غافل شد که آموزش منهای انگیزه نیز نتیجه بخش نخواهد بود که در این میان می طلبد  دولت با ارایه لایحه به مجلس در پی افزایش اعتبارات سازمان آتش نشانی باشد و تلاش شود تا جذب نیروی انسانی نیز به درستی شکل گیرد؛ نمایندگان مجلس نیز از آن حمایت خواهند کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet