هدر اصلی
1395/11/15 12:07:31
سرویس استان ها
در پیامی

نماینده مردم اقلید در مجلس ولادت حضرت زینب (س)و روز پرستار را تبریک گفت

نماینده مردم شریف شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی در پیامی ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت
نماینده مردم اقلید در مجلس ولادت حضرت زینب (س)و روز پرستار را تبریک گفت نماینده مردم شریف شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی در پیامی ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت https://cdn.icana.ir/d/019/201610104873382791.jpg نماینده,مردم,اقلید,در,مجلس,ولادت,حضرت,زینب,(س)و,روز,پرستار,را,تبریک,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید حسین افضلی نماینده مردم شریف شهرستان اقلید درمجلس شورای اسلامی در پیامی ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

متن پیام بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم


سالروز ولادت یگانه پرستار کربلا، که به راستی  چون مفهوم نام شریفش، زینتی برای پدر و شریکی در نهضت انسان ساز و رهایی بخش سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بود، یادآور اوج رشادت و شجاعت  بانوی مسلمان و ولایی در تاریخ پرفراز و نشیب اسلام ناب محمدی (ص) است.

آری، آنگاه که زینب کبری (س)، این تربیت یافته مکتب حضرت  اسدالله الغالب، علی (ع)، چون تکیه گاهی مطمئن و امانتداری بی مانند، پرچم همیشه سرافراز اسلام را در محضر سید الساجدین (ع) به دوش کشید، درس عفاف و  غیرت را  برای همه ی وجدان های آگاه، به ویژه برای عاشقان و دل باختگان سیره علوی و نهضت حسینی به یادگار گذاشت.

میلاد بزرگ بانوی قهرمان صحرای کربلا بهترین و مناسب‌ترین روز برای تبریک به کسانی است که عاشقانه و متعهدانه جان و وقت خویش را وقف نجات انسان‌ها نموده و با همه سختی‌ها و کژی‌ها جز به کاهش آلام دردمندان و بهبود بیماران به چیز دیگری نمی‌اندیشند. 
پرستاری نه یک تخصص و نه یک شغل بلکه هنری است متعالی که در آن هنرمند، آلام بیمار را مرهم می نهد و زخم های جسم و روح بیمار را التیام می بخشد.

اینجانب سالروز ولادت پرستار ستاره های درخشان ایمان و عفت، حضرت زینب (س) را به یکایک پرستاران و منادیان انسانیت و ایمان و به همه آنانی که از پس ابر حیاء و عفت، باران عاطفه می بارند و با نور ایمان درونشان گرمای زندگی در کالبد جامعه جاری می کنند، تبریک عرض می نمایم و از درگاه ایزد سبحان برای این فرشتگان زمینی توفیقات روزافزون را خواستارم.

سید حسین افضلی
نماینده مردم شریف شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet