هدر اصلی
1395/11/16 09:18:25
سرویس استان ها
در پیامی

نماینده مردم شهرستان اقلید دهه شکوهمند فجر را تبریک گفت

سید حسین افضلی عضو کمیسیون عمران مجلس در پیامی دهه مبارک فجر را تبریک گفت.
نماینده مردم شهرستان اقلید دهه شکوهمند فجر را تبریک گفت سید حسین افضلی عضو کمیسیون عمران مجلس در پیامی دهه مبارک فجر را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100857491507.jpg نماینده,مردم,شهرستان,اقلید,دهه,شکوهمند,فجر,را,تبریک,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدحسین افضلی عضو کمیسیون عمران مجلس در پیامی دهه مبارک فجر را تبریک گفت. متن پیام بشرح ذیل است :

بسم الله الرحمن الرحیم

جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقاً

«والفجر» سوگند همیشه برپا و بر جایِ ازلی خداوند است که نوید بخشِ پگاه روشن پیروزی در افق جهاد امت هاست.

«بهمن» ماه شوریدگان دلداده ای است که سرمست از کلام و پیام آن پیرِ می فروش، خود را به خطِ خون و آتش زدند و «گل تکبیر» را در همه جایِ این میهن شکوفاندند. دهـه فجر کلید گشاینده ی درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود که «استقلال» و «آزادی» و «جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد. 

پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افقها را روشن ساخت و پرده های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نور باران کرد. دهه فجر، مطلع غزل زیبای پیروزی و قصیده بلیغ و رسای اسلام بود. و چه زیبا مقام معظم رهبری فرمودند که: «دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر، اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند بشمارمیرود»

22 بهمن نه تنها نباید به عنوان روز پایانی یک رژیم سیاسی و آغازی بر حیات حکومتی دیگر تلقی گردد، بلکه باید از آن به عنوان سرفصلی برجسته در تاریخ سیاسی ایران و نقطه‌ای عطف در روند مبارزات ملت ایران یاد کرد.

اینجانب به نمایندگی از مردم ولایتمدار و شریف شهرستان اقلید ایام فرخنده دهه فجر، ایام پیروزی خون برشمشیر و حق بر باطل را به تمامی ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده، امیدوارم همیشه و در همه حال ادامه دهنده راه امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی بوده و با اتکا به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، همچنان پرتلاش در عرصه های مختلف رو به سوی افقهای روشن حرکت کنیم.

سید حسین افضلی
نماینده مردم شریف شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet