هدر اصلی
1395/11/16 10:40:23
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی:

آزادی به معنای تمام کلمه در نظام پیاده شده است

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: آزادی به معنای تمام کلمه در نظام پیاده شده است و این ولایت فقیه که بعضی آن را دیکتاتوری می خواندند نمی گذارد استقلال و آزادی از مردم گرفته شود.
آزادی به معنای تمام کلمه در نظام پیاده شده است نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: آزادی به معنای تمام کلمه در نظام پیاده شده است و این ولایت فقیه که بعضی آن را دیکتاتوری می خواندند نمی گذارد استقلال و آزادی از مردم گرفته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/73975.jpg آزادی,به,معنای,تمام,کلمه,در,نظام,پیاده,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جواد کریمی قدوسی عصر جمعه در همایش مدافعان حرم که با حضور پرشور مردم و جمعی از مسئولان در مسجدالزهراء (س) نطنز برگزار شد اظهار کرد: انقلاب اسلامی با رشادت ها و ازخود گذشتگی ها به پیروزی رسید تا آن چه در روز عاشورا گذشت را بتوانیم در جهان تبیین و تشریح کنیم.
وی با اشاره به این که دستاوردهای زیادی با پیروزی انقلاب اسلامی در کشور به دست آمد گفت: ملت ایران با این پیروزی کارآمدی خود را تدوین کرد و با غلبه بر اراده های آمریکایی، اراده خود را در کشور حاکم کرد و آن رشادت ها و شهادت ها خود سندی بزرگ بر این کارآمدی است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ولایت فقیه را استمرار ولایت پیامبر و ائمه (ع) خواند و تاکید کرد: مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی به وجود ولایت فقیه است و به طور کلی تمام شئونات در نظام، مشروعیت خود را از ولایت فقیه کسب می کنند.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: هر جریانی که امروز بخواهد روحانیت را منزوی کرده و نگاهش سطحی و یا دیدگاهش به آن سخیف باشد ضد انقلاب است ولو در لباس روحانیت باشد.
وی با انتقاد از کسانی که از سپری شدن دوران انقلاب صحبت می کنند، تصریح کرد: این افراد از اول انقلاب تاکنون در نظام وجود داشته اند ولی انقلابی ها بر این باورند که هر باری را که روی زمین مانده است را باید با روحیه انقلابی برداشت و به سرمنزل مقصود رساند.
کریمی قدوسی تقویت سیستم دفاعی 100 درصد مردمی کشور، تربیت جوانان بسیجی و انقلابی، تقویت فرهنگ مبارزه با استکبار، دفاع سرافرازانه در فراتر از مرزهای جغرافیایی را از دستاوردهای انقلاب خواند و گفت: بیش از یک هزار شهید مدافع حرم در کشور نداریم ولی دستاوردهای همین شهدای مدافع حرم کمتر از دستاوردهای 8 سال دفاع مقدس نیست.
وی با تاکید بر این که امروز در اوج اقتدار دفاعی و امنیتی قرار داریم، گفت: کوچکترین حرکت برعلیه جمهوری اسلامی از طرف دشمنان، برای آن ها بسیار پرهزینه خواهد بود و این را هم دشمنان به خوبی می دانند و دولتمردان ما هم باید این اقتدار دفاعی و نظامی را به رخ دنیای استکبار بکشند.
به گزارش ایرنا، کریمی قدوسی با تاکید بر این که هرچه در مقابل دشمن عقب نشینی کنیم وی گستاخ تر می شود، افزود: باید اقتدار نظامی و دفاعی کشورمان آشکارا به رخ دنیای استکبار کشیده شود تا ترس بر اردوگاهشان بیفتد نه این که بخواهیم در خفا کاری را انجام دهیم و بهانه دست دشمنان دهیم.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet