هدر موبایل
1395/11/16 14:52:47
سرویس اقتصادی
نادری تاکید کرد:

توسعه صنعتی و عمرانی با پیروزی انقلاب اسلامی/ پروژه های راهسازی و گازرسانی از اقدامات قابل توجه بعد از انقلاب

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت های کشور در زمینه های گوناگون بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: توسعه صنعتی و عمرانی بعد از انقلاب محسوس است.
توسعه صنعتی و عمرانی با پیروزی انقلاب اسلامی/ پروژه های راهسازی و گازرسانی از اقدامات قابل توجه بعد از انقلاب عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت های کشور در زمینه های گوناگون بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: توسعه صنعتی و عمرانی بعد از انقلاب محسوس است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108268250908.jpg توسعه,صنعتی,و,عمرانی,با,پیروزی,انقلاب,اسلامی/,پروژه,های,راهسازی,و,گازرسانی,از,اقدامات,قابل,توجه,بعد,از,انقلاب Icana

شهاب نادری درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تبریک ایام دهه مبارک فجر گفت:بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، کشور در زمینه های مختلف با پیشرفت های قابل توجهی روبرو بوده است.

نماینده مردم پاوه و اورامانات درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:پیشرفت های حاصل بعداز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مناطق مختلف کشور، در زمینه های متنوع است؛بنابراین در ادامه باید به نحوی مدیریت شود که برخی امکانات در یک منطقه متمرکز نشود.

این نماینده مردم درمجلس دهم افزود:باید پذیرفت در زمینه گازرسانی و یا پروژه های راهسازی اقدامات قابل توجهی درکشور صورت گرفته است.

نادری با بیان اینکه توسعه صنعتی و عمرانی بعد از انقلاب در کشور محسوس است، افزود: اگر گازرسانی به روستاهای باقیمانده فاقد گاز نیز انجام شود، کار بزرگی که در زمینه این نوع خدمات رسانی پیشرفت کرده،کامل می شود.

اشتغال زایی پایدار در اولویت است

وی ادامه داد:باوجود اینکه دشمنان جنگ 8ساله را بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به کشور تحمیل کردند؛اما در بخش های صنعتی مانند تولید سیمان، سرامیک و سنگ های تزئینی پیشرفت کشور قابل توجه بوده است.

نادری گفت:درحال حاضر با توجه به جمعیت جوان کشور یکی از اولویت های کشور اشتغال زایی پایدار است.  

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود:اگر گاهی انتقادی به مسائل اجرایی می شود به دلیل این است که در رشد و توسعه کشور موانع برطرف شود و روند توسعه تسریع یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet