هدر اصلی
1395/11/16 12:02:03
سرویس دیگر رسانه‌ها
یک نماینده مجلس:

چهره بزک کرده آمریکا دیگر فرو ریخت

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات اخیر آمریکا خوی و خصلت واقعی قشر خاصی در آمریکا است که تاکنون امکان بروز نداشته است.
چهره بزک کرده آمریکا دیگر فرو ریخت نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات اخیر آمریکا خوی و خصلت واقعی قشر خاصی در آمریکا است که تاکنون امکان بروز نداشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108693016901.jpg چهره,بزک,کرده,آمریکا,دیگر,فرو,ریخت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سعید باستانی با اشاره به اظهار نظرهای رئیس جمهور آمریکا درباره ایران و همچنین صدور فرمان ممنوعیت ورود اتباع کشورهای مسلمان به آمریکا، اظهار کرد: بخشی از عملکرد آمریکا که ناسیونالیسم توام با فاشیستی بوده تاکنون در قالب دموکراسی و لیبرال دموکراسی نهفته بود و اکنون امکان ظهور پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه ممکن است تیپ روشن فکرنمای آمریکا با این اقدامات مخالفت کند و بگوید در شان آمریکا نیست، افزود: اتفاقا این رفتارها در شان آمریکا است و چهره اصلی آمریکا را نشان می دهد، همه جهان باید متوجه شوند که آن چهره بزک کرده آمریکا دیگر فروریخته است.

باستانی تصریح کرد: ناسیونالیسم جدیدی که ریشه در پوپولیست ترامپ دارد اگر به فرورفتن آمریکا به لاک خودش کمک کند به نفع سایر کشورهاست، ما از ناسیونالیسم داخلی آمریکا که باعث بیرون کشیدن نیروهایشان از خاک سایر کشورها مثل عراق، افغانستان و ... شود استقبال می‌کنیم و این ناسیونالیسم ترامپ می‌تواند شروع اتفاق خوبی برای کل دنیا باشد.

وی افزود: قیاس ممنوعیت روادید آمریکا با عزت پاسپورت ایرانی زمانی صحیح است که ما آمریکا را خیلی بزرگ، قدرتمند و همه کاره دنیا بدانیم، در صورتی که اینطور نیست و ما با بسیاری از کشورها روابط حسنه‌ای داریم.
 
به گزارش ایسنا، نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس با بیان اینکه دولت تاکنون موضع مناسبی در این خصوص اتخاذ نکرده است، بیان کرد: ایران باید اقدامات مناسب و متقابل را در قبال رفتارهای آمریکا انجام دهد.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet