هدر اصلی
1395/11/16 12:35:08
سرویس دیگر رسانه‌ها
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد:

نمایندگان ای.تی.آر فردا به تهران می آیند/تحویل 4هواپیما تا پایان امسال

قائم مقام وزیر راه وشهرسازی در امور بین الملل با اعلام اینکه نمایندگان شرکت هواپیماسازی ای.تی.آر(ATR) امروز یا فردا به تهران می آیند، گفت: تا پایان امسال سه تا چهار فروند از این هواپیماها تحویل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ( ایران ایر) می شود.
نمایندگان ای.تی.آر فردا به تهران می آیند/تحویل 4هواپیما تا پایان امسال قائم مقام وزیر راه وشهرسازی در امور بین الملل با اعلام اینکه نمایندگان شرکت هواپیماسازی ای.تی.آر(ATR) امروز یا فردا به تهران می آیند، گفت: تا پایان امسال سه تا چهار فروند از این هواپیماها تحویل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ( ایران ایر) می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109218427687.jpg نمایندگان,ای.تی.آر,فردا,به,تهران,می,آیند/تحویل,4هواپیما,تا,پایان,امسال Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اصغر فخریه کاشان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: پیش قرارداد خرید 20 فروند از این هواپیمای70 نفره با شرکت ای.تی.آر (فرانسوی-ایتالیایی) منعقد شده و اگر درباره تامین قطعات موتورهای کانادایی این هواپیماها به تفاهم برسیم قرارداد نهایی امضا می شود.
قائم مقام وزیر راه وشهرسازی در امور بین الملل، مبلغ نهایی برای خرید 20 فروند از این هواپیماها را 40 میلیون دلار اعلام کرد.
فخریه با یادآوری قرارداد خرید 100 فروند هواپیما بین ایران ایر و ایرباس ابرازامیدواری کرد، 2 فروند هواپیماهای ایرباس 330 در اسفندماه امسال وارد ناوگان ایران ایر شود.
به گزارش ایرنا، نخستین فروند از هواپیمای مدل 320 با ظرفیت 190 نفر، اواخر دی ماه امسال در مراسمی در فرودگاه مهرآباد به ایران ایر تحویل و وارد ناوگان هوایی هما شد.
به گزارش ایرنا، شرکت های هوایی ایران با اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) از دی ماه سال گذشته مذاکرات مستقیم را با شرکت های سازنده هواپیما آغاز کردند؛ به طوری که اواخر پارسال، مدتی بعد از نهایی شدن برجام، پس از سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران به فرانسه، پیش قرارداد خرید بیش از 100 فروند هواپیما بین شرکت ایرباس و هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در پاریس امضا شد.
چندی پیش نیز قرارداد خرید 80 فروند هواپیما با شرکت های بوئینگ در تهران نهایی شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet