هدر اصلی
1395/11/16 13:33:56
سرویس دیگر رسانه‌ها

سبحانی‌فر: مردم با حضور آگاهانه در راهپیمایی22 بهمن اتحاد خود را به دنیا ثابت می‌کنند

نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: مردم با حضور آگاهانه در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دنیا ثابت می‌کند که ایران با اتحاد و انسجام، انقلاب اسلامی را با استقلال، عزت و شرف خود پیش می‌برند.
سبحانی‌فر: مردم با حضور آگاهانه در راهپیمایی22 بهمن اتحاد خود را به دنیا ثابت می‌کنند نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: مردم با حضور آگاهانه در راهپیمایی 22 بهمن به دنیا ثابت می‌کند که ایران با اتحاد و انسجام، انقلاب اسلامی را با استقلال، عزت و شرف خود پیش می‌برند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608108937368217.jpg سبحانی‌فر:,مردم,با,حضور,آگاهانه,در,راهپیمایی22,بهمن,اتحاد,خود,را,به,دنیا,ثابت,می‌کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رمضانعلی سبحانی‌فر گفت: انتقال آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی بر عهده مسئولان، کارگزاران، پیشکسوتان و بزرگان جامعه است. با بها دادن به نسل جدید باید آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی  انتقال یابد.

به گزارش ایسنا، این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به صدور دستور ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور به آمریکا، گفت: ترامپ نفهمیده که با صدور دستور ممانعت از ورود ایرانیان فرهیخته به خاک آمریکا چه کرده است. این شخص در دنیای سیاست، آماتور و بی‌تجربه است. این مسئله قطعا موجب لطمه و خسارت زیاد به مردم آمریکا می‌شود، آنان برای این انتخاب نابجا تاوان سنگینی می‌دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet