هدر موبایل
1395/11/17 07:19:00
سرویس سیاسی
فرهنگی:

اعمال تحریم های جدید علیه ایران نقض برجام است/ سازمان ملل به موضوع تحریم تجهیزات پزشکی ورود کند

نماینده مجلس دهم خواستار ورود سازمان ملل به موضوع تحریم تجهیزات پزشکی شد.
اعمال تحریم های جدید علیه ایران نقض برجام است/ سازمان ملل به موضوع تحریم تجهیزات پزشکی ورود کند نماینده مجلس دهم خواستار ورود سازمان ملل به موضوع تحریم تجهیزات پزشکی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607109714961917.jpg اعمال,تحریم,های,جدید,علیه,ایران,نقض,برجام,است/,سازمان,ملل,به,موضوع,تحریم,تجهیزات,پزشکی,ورود,کند Icana

محمدحسین فرهنگی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اعمال تحریم های جدید خزانه داری آمریکا علیه ایران اظهار داشت: اعمال تحریم های جدید آمریکا موارد نقض برجام است، جمهوری اسلامی با دقت رفتارها را زیر نظر دارد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: طبیعتا اگر برجام از طرف آمریکا به طور گسترده نقض شود چاره ای جز برگشت به شرایط قبل را نداریم و اروپا و آمریکا خواهان انجام و عملیاتی شدن چنین گزینه ای نیست.

وی گفت: بنابراین اگر بخواهند روش های قبلی خود را ادامه دهند و تحریم های جدیدی را واقعا و عملا آغاز کنند جمهوری اسلامی ایران مطابق برجام این حق را خواهد داشت که به شرایط قبل برگردد در حالی که آنها عملا نمی توانند به شرایط قبل برگردند.

این نماینده با بیان اینکه بازگشت غرب به شرایط قبل از برجام نیازمند قطعنامه ای جدید است، تاکید کرد: تایید قطعنامه جدید علیه ایران، از سوی کشورهایی که با ما در موضوع برجام همراه هستند، صورت نخواهد گرفت.

فرهنگی با اشاره به تحریم تجهیزات پزشکی، عنوان کرد: سازمان ملل متحد می تواند به موضوع تحریم تجهیزات پزشکی ورود کند چرا که این موضوع با جان انسان ها سر و کار دارد  مسلما با واکنش های بین المللی و جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مسیری را که دولت جدید آمریکا آغاز کرده است نوید فروپاشی آمریکا را می دهد، این کشور در مسیر سراشیبی قرار گرفته که می تواند به فروپاشی و تقسیم به ایالات متعدد منتهی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet