هدر اصلی
1395/11/16 16:28:00
سرویس سیاسی
سلیمی:

ترامپ دنبال اجرای برنامه های اوباما در جنگ سوریه است

نماینده مردم محلات در مجلس با پیش کشیدن طرح منطقه آزاد ممنوع ترامپ در آسمان سوریه گفت: رئیس جمهوری جدید آمریکا به دنبال اجرای طرح های قدیمی اوباما در جنگ سوریه است.
ترامپ دنبال اجرای برنامه های اوباما در جنگ سوریه است نماینده مردم محلات در مجلس با پیش کشیدن طرح منطقه آزاد ممنوع ترامپ در آسمان سوریه گفت: رئیس جمهوری جدید آمریکا به دنبال اجرای طرح های قدیمی اوباما در جنگ سوریه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201603103557263556.jpg ترامپ,دنبال,اجرای,برنامه,های,اوباما,در,جنگ,سوریه,است Icana

علیرضا سلیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تقبیح رویکرد آمریکا گفت: واشنگتن جهت پیشبرد اهداف کاخ سفید ظرف چند دهه اخیر از مهندسی تروریسم نهایت استفاده را کرده است.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ که در دوران انتخابات الکترال2016 به شکلی صریح سیاست خصمانه آمریکا را فاش کرده بود در عرصه ریاست جمهوری نیز واقعیت هویتی آمریکا را فاش کرده است.

وی در ادامه گفت: روسای جمهوری آمریکا با شعارهای پوشالی و ژست های نمایشی همواره مدعی حقوق بشر بوده اند اما ترامپ با رفتارهای نژادپرستانه واقعیت هویتی آمریکا را به مردم جهان نشان داده است.

سلیمی با پیش کشیدن طرح منطقه آزاد ممنوع ترامپ در آسمان سوریه گفت: رئیس جمهوری جدید آمریکا به دنبال اجرای طرح های قدیمی اوباما در جنگ سوریه است.

وی تصریح کرد: توطئه های آمریکا در سوریه علی رغم هزینه های سنگین سرویس های جاسوسی و اقدامات رژیم سعودی در حمایت از تروریست های تکفیری داعش همگی شکست خورده اند و پروژه منطقه پرواز ممنوع نیز محکوم به شکست است.

این نماینده مجلس دهم گفت: تنها کمک کشورهای غربی در جنگ با تروریسم این است که به جای تشکیل ائتلاف های نمایشی ارسال کمک به تروریست های تکفیری را متوقف کنند.

وی در انتها گفت: تروریسم پدیده ای شوم است که محدود به مکان باقی نمی ماند و آنچه که تروریست های تکفیری در کشورهای اروپایی انجام داده اند با پیروزی ائتلاف متحدین دمشق منجر به بازگشت تروریست ها به خانه خواهد شد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet