شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/11/16 14:27:01
سرویس دیگر رسانه‌ها

خجسته: مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن به ترامپ سیلی خواهند زد

یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی گفت که مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن سیلی محکمی به ترامپ خواهند زد.
خجسته: مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن به ترامپ سیلی خواهند زد یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی گفت که مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن سیلی محکمی به ترامپ خواهند زد. https://cdn.icana.ir/d/019/43370.jpg خجسته:,مردم,با,حضور,در,راهپیمایی,22,بهمن,به,ترامپ,سیلی,خواهند,زد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، امیر خجسته اظهار کرد: حرکتی که ترامپ علیه مردم ایران انجام می‌دهد از ضعف است از قدرت نیست. آنها از قدرت جمهوری اسلامی ایران وحشت پیدا کرده‌اند چرا که جمهوری اسلامی به عنوان یک ابرقدرت در منطقه در دنیا و خاورمیانه می‌درخشد و مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال یک سیلی محکم به ترامپ خواهند زد.

وی افزود: موفقیت‌های ایران در منطقه، از جمله در عراق، سوریه، یمن، افغانستان، جنوب لبنان و فلسطین دال بر این است که مدیریت ایران به شکل قدرتمندی می‌درخشد، اقدامات ترامپ هم از سر جنون و عصبانیت است.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به فعالیت 250 شبکه فارسی زبان علیه جمهوری اسلامی ایران برای تغییر نگرش مردم، یادآور شد: با همه این توصیفات امسال قطعاً یکی از پرشورترین راهپیمایی‌های 22 بهمن را شاهد خواهیم بود زیرا کسانی که تاکنون بی‌تفاوت بودند ماهیت خبیث آمریکا برایشان مشخص شد. آنها در برجام به ما رودست زدند و در همه اقداماتشان خصم و کینه‌شان نسبت به جمهوری اسلامی و مردم ایران برای همه ملموس است.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet