خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/03/16 08:51:00
سرویس سیاسی
دو دهه با رهبری انقلاب -9

آلیا: مقام معظم رهبری طی این 20 سال توجه ویژه‌ای به حقوق بشر داشته‌اند

**فاطمه آلیا گفت: تقویت اتحاد ملی و همبستگی بین اقوام مختلف ایرانی از جمله دستاوردهای رهبری آیت الله خامنه‌ای طی بیست سال گذشته است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، اظهار داشت: حضرت آیت الله خامنه‌ای طی بیست سال گذشته، انقلاب و آرمان‌های امام خمینی (ره) را بیشتر به دنیا شناساند.

وی یادآور شد: معرفی اشغالگران صهیونیستی به ملت‌ها یکی از آرمان‌های امام بود که در دوران رهبری آیت الله خامنه‌ای تلاش‌ها برای افشاگری رژیم صهیونیستی ادامه پیدا کرد.

آلیا از بیداری دینی ملت‌ها به عنوان یکی از دستاوردهای بیست سال رهبری آیت الله خامنه‌ای یاد کرد و گفت: این حقیقت که دین به خوبی قادر به اداره جامعه است در نظام جمهوری اسلامی ایران تبلور عملی پیدا کرد و نظریه استعمارگران مبنی بر جدایی دین از سیاست مهر باطل خورد و گرایش و اقبال به ادیان مختلف در دنیا گسترش پیدا کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: مقام معظم رهبری در این مدت توجه ویژه‌ای به حقوق انسانی و حقوق بشر داشته‌اند و همواره جنایات مدعیان حقوق بشر که در پس شعارها مخفی شده‌اند را برای ملت‌ها افشا کرده‌اند.

وی به تاکیدات رهبری در مورد انسجام اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: معظم له با طرح ایده تشکیل اتحاد جماهیر اسلامی، مسلمانان جهان اعم از شیعه و سنی را به سمت وحدت سوق دادند که در این راستا بود که اجلاس‌های متعددی تشکیل و منشور وحدت اسلامی تدوین شد.

نماینده تهران، ایجاد اتحاد ملی و تقویت همبستگی بین اقوام مختلف ایرانی را از دیگر دستاوردهای رهبری آیت الله خامنه‌ای در بیست سال گذشته دانست و گفت: نامگذاری سال گذشته به نام اتحاد ملی و انسجام اسلامی از سوی ایشان تاثیر به سزایی در ایجاد وحدت ملی و همگرایی و صمیمت بین اقوام مختلف در داخل کشور داشت.

آلیا از حمایت از جنبش‌های آزادی بخش، حمایت از کشورهای تحت سلطه و تقویت ارتباط با کشورهای مستقل به عنوان دیگر دستاوردهای رهبری آیت الله خامنه‌ای یاد کرد.

وی خاطرنشان کرد: تبیین این مساله که دموکراسی در چهارچوب دین موثر است و این نوع دموکراسی است که انتخابات و صلح و آرامش را بر مبنای عدالت می‌خواهد و دموکراسی خارج از چهارچوب دین، منجر به تقویت هژمونی و سلطه مستکبران می‌شود از جمله دستاوردهای رهبری مقام معظم رهبری است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet