هدر موبایل
1395/11/16 15:56:57
سرویس سیاسی
محبی نیا:

ترامپ با تحریم تجهیزات پزشکی نشان داد به اصول انسانی پایبند نیست/ ایران با دیپلماسی قوی مقابل این اقدامات می ایستد

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ترامپ با تحریم تجهیزات پزشکی نشان داد به اصول انسانی پایبند نیست اما ایران با دیپلماسی قوی مقابل این اقدامات می ایستد.
ترامپ با تحریم تجهیزات پزشکی نشان داد به اصول انسانی پایبند نیست/ ایران با دیپلماسی قوی مقابل این اقدامات می ایستد نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ترامپ با تحریم تجهیزات پزشکی نشان داد به اصول انسانی پایبند نیست اما ایران با دیپلماسی قوی مقابل این اقدامات می ایستد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607100978189463.jpg ترامپ,با,تحریم,تجهیزات,پزشکی,نشان,داد,به,اصول,انسانی,پایبند,نیست/,ایران,با,دیپلماسی,قوی,مقابل,این,اقدامات,می,ایستد Icana

جهانبخش محبی نیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اعمال تحریم های جدید اظهار داشت: آمریکا تصمیم دارد با روی کار آمدن ترامپ که پیش بینی ناپذیر است و به هیچ قاعده ای نمی پذیرد، تصمیم بر این دارد تمام روابط حاکم بر دنیا را آلوده کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: راه و روشی که ترامپ در مقابل کشورهای مختلف از جمله ایران، استرالیا، چین و حتی اتحادیه اروپا در پیش گرفته است فضا بین المللی را به سمت نامطمئنی پیش می‌برد که زائده این  شرایط رشد وحشتناک تروریست و بدهکاری های بین المللی خواهد بود.

وی گفت: در مقابل این اقدام آمریکا و اعمال تحریم های جدید و ایجاد بی نظمی در جهان، ایران به دیپلماسی قوی تری نیاز دارد که همراه با کشورهای مخالف ترامپ باید به سمت مقاومت کج اندیشی ها و قاعده خلاف نظام بین الملل پیش برویم تا اوضاع و شرایط جهان بدتر از این نشود.

محبی نیا با اشاره به اعمال تحریم تجهیزات پزشکی اظهار داشت: تحریم تجهیزات پزشکی از سوی دولت ترامپ حاکی از آن است که به هیچ اصول انسانی پایبند نیست و از در هر شرایطی می خواهند اهداف حزبی خود را پیش ببرند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جمهوری اسلامی رفتارهای آمریکا و دولت ترامپ است تا در صورت لزوم اقدام متقابل داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، وزارت خزانه داری آمریکا تحریمهای جدیدی علیه 13 فرد و 12 نهاد مرتبط با ایران اعلام کرد. رسانه‌های غربی گفته بودند که دولت دونالد ترامپ قصد دارد تحریمهای جدیدی علیه ایران در ارتباط با برنامه موشکی این کشور اعمال کند.

طبق بیانیه خزانه‌داری آمریکا شرکت‌های تحریم شده عبارتند از 1- شرکت ستاره شرقی، 2- شرکت آرین دانش، 3- شرکت ساختمانی-تجاری ماهر، 4- شرکت تجاری-انرژی میراژ، 5- شرکت بین المللی ام کی اس، 6- شرکت صادرات واردات نینگبو، 7- شرکت داریا افق سبز، 8- شرکت داروسازی ریم، 9- شرکت رویال پرل مستقر در امارات، 10- شرکت زیست تجهیز پویش، 11- شر کت تجاری کاسالینگ و 12:Mirage for Waste Management & Environmental Services sarl/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet