هدر موبایل
1395/11/18 09:54:41
سرویس اقتصادی
حمدالله کریمی مطرح کرد:

تحول در افزایش تولید فولاد و سیمان بعد از انقلاب اسلامی/ تاکید برتوجه بیشتر به اشتغالزایی

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش سهم بخش معدن در تولید ناخالص ملی گفت:در تولید مس، فولاد و آلومینیوم رشد قابل توجهی در کشور به دست آمده است.
تحول در افزایش تولید فولاد و سیمان بعد از انقلاب اسلامی/ تاکید برتوجه بیشتر به اشتغالزایی عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش سهم بخش معدن در تولید ناخالص ملی گفت:در تولید مس، فولاد و آلومینیوم رشد قابل توجهی در کشور به دست آمده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100638755754.jpg تحول,در,افزایش,تولید,فولاد,و,سیمان,بعد,از,انقلاب,اسلامی/,تاکید,برتوجه,بیشتر,به,اشتغالزایی Icana

حمدالله کریمی درگفت و گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت با تبریک ایام دهه مبارک فجر گفت:نظام جمهوری اسلامی دستاوردهای مطلوبی در زمینه های مختلف بعداز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به دست آورده است.

نماینده مردم شهرستان بیجار گروس مجلس شورای اسلامی ادامه داد:در بخش های عمرانی، صنعتی و کشاورزی پشرفت های قابل توجهی در کشور به دست آمده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت:علی رغم تحمیل جنگ ازسوی دشمنان و وارد آوردن خسارت،سهم بخش صنعت و معدن در تولید ناخالص داخلی افزایش یافته است.

کریمی بااشاره به افزایش سهم بخش معدن در تولید ناخالص ملی ،افزود:در تولید مس،فولاد،آلومینیوم و همچنین در تولید کاشی، سرامیک و سیمان رشد قابل توجهی به دست آمده است.

تاکید بر رونق تولید و اشتغالزایی

وی گفت:رشد تولید محصولات در بخش های کشاورزی و زراعی محسوس است و خودکفایی در تولید محصول گندم از پیشرفت های قابل توجه دربخش کشاورزی بوده است.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بااشاره به ضرورت توجه به اشتغالزایی یادآورشد:باید در رونق صنعت و تولید تلاش های بیشتری انجام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet