خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/03/16 10:40:00
سرویس کمیسیون ها
آرمان‌های‌محقق‌نشده‌‌ امام(ره)- 12

نماینده خرم آباد: برای رسیدن به آرمان‌های والای امام (ره) بایستی تفکرات آن حضرت را نهادینه کنیم

**رضا رحیمی نسب اظهار داشت: برای رسیدن به آرمان‌های والای حضرت امام (ره) بایستی تفکرات آن حضرت را نهادینه کنیم.

نماینده خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان این که شخصیت امام راحل شخصیتی فراموش ناشدنی و ماندگار برای همه تاریخ است خاطر نشان ساخت: به لحاظ اجتماعی و فرهنگی بسیاری از آرمان‌های امام خمینی(ره) تحقق نیافته است و درهمین راستا از تفکرات آن حضرت در حوزه‌های گوناگون نتوانسته‌ایم بهره کافی و مناسب ببریم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود:در موضوعات اجتماعی امام(ره) بیشترین توجه‌شان به محرومین و مستمندان بود ولی باید دید امروز هدف دستگاه‌های ما محرومین و مستضعفین هستند یا خیر.

نماینده خرم آباد با تاکید بر این که تفکرات امام خمینی (ره) باید نهادینه شود اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در جهت احقاق تفکرات آن امام راحل تلاش‌های بسیاری می‌کنند که بایستی مدیران میانی و اجرایی این نگاه را در نوع مدیریت خود حاکم کنند.

وی افزود: نگاه امام(ره) به محرومین ومستضعفین به گونه‌ای بود که در سخنان ایشان به وضوح می‌توان به آن پی برد وبه همین جهت برای رسیدن به این مهم و اجرای این آرمان‌ها بایستی در تفکرات ایشان بازنگری اساسی صورت دهیم.

رحیمی‌نسب تصریح کرد: تراز ما باید تفکرات حضرت امام(ره) باشد و ما بایستی در مسیری که ایشان مشخص کرده‌اند گام برداریم تا بتوانیم اهداف انقلاب و آرمان‌های آن حضرت را محقق نماییم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet