هدر موبایل
1395/11/17 12:39:30
سرویس اقتصادی
گرمابی خبرداد:

بازدید کمیسیون صنایع مجلس از ایران خودرو و سایپا/ قراردادهای خودرویی در اختیار اعضای کمیسیون قرار می گیرد

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس از بازید اعضای کمیسیون متبوعش از گروه های خودروسازی" ایران خودرو" و "سایپا" تا پایان سال ۹۵ خبرداد.
بازدید کمیسیون صنایع مجلس از ایران خودرو و سایپا/ قراردادهای خودرویی در اختیار اعضای کمیسیون قرار می گیرد عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس از بازید اعضای کمیسیون متبوعش از گروه های خودروسازی" ایران خودرو" و "سایپا" تا پایان سال 95 خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/201604103108515046.jpg بازدید,کمیسیون,صنایع,مجلس,از,ایران,خودرو,و,سایپا/,قراردادهای,خودرویی,در,اختیار,اعضای,کمیسیون,قرار,می,گیرد Icana

حمید گرمابی درگفت وگو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت،از بازید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،از گروه های خودروسازی ایران خودرو و سایپا تا پایان سال 95 خبر داد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه در این بازدید شرایط واگذاری سایپا-کاشان به پژو-سیتروئن بررسی می شود،افزود:در نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس با وزیرصنعت،معدن و تجارت  درخصوص قراردادهای خودرویی بحث شد و وزیرصنعت اظهار کرد که خودروسازان متعهد شده اند که قراردادهای خودرویی منتشر نشود، البته در نشست اعضای کمیسیون صنایع با خودروسازان قراردادها در اختیار نمایندگان مجلس قرار می گیرد.

محدودیت مشاهده اصل قراردادهای خودرویی برای نمایندگان مجلس وجود ندارد

گرمابی با تاکید براینکه محدودیت مشاهده اصل قراردادهای خودرویی برای نمایندگان مجلس وجود ندارد،ادامه داد:وزیرصنعت در نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس ،توضیحات مختصری در خصوص قراردادهای خودرویی ارائه کرد که پاسخ کامل دراین خصوص به بازدید یک روزه از گروههای خودروسازی موکول شد.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه مباحث مختلف در قراردادهای خودرویی در جریان بازدید یک روزه بررسی می شود، تصریح کرد:البته دریک فرصت کوتاه نمی توان قرارداد 200 الی 300 صفحه ای را بررسی کرد،بلکه اعضای کمیسیون نکات مهم قرارداد را بررسی می کنند./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet