حلول ماه ربیع الاول
1388/03/16 11:00:00
سرویس اقتصادی
آرمان‌های‌محقق‌نشده‌‌ امام(ره)- 13

گرانمایه پور: بسترسازی برای برخورداری تمامی مردم از منابع اقتصادی می‌تواند راهگشا باشد

**نماینده کاشان با بیان اینکه برای رسیدن به عدالت اقتصادی باید توزیع ثروت در جامعه صورت گیرد اظهار داشت: ایجاد تسهیلات و بسترسازی برای برخورداری تمامی مردم می‌تواند راهگشا باشد.

اصغر گرانمایه پور در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با بیان اینکه خوشبختانه با ورود به عصر جدید ما شاهد پیشرفت‌های شگفت‌انگیزی در ابعاد مختلف بوده‌ایم گفت: اما آنچه مسلم است اینکه اهدفی را که حضرت امام (ره) برای نظام جمهوری اسلامی ایران مدنظر داشته‌اند به همه آن اهداف نرسیده‌ایم.

نماینده کاشان در ادامه اظهار داشت: اگر چه پیشرفت و توسعه اقتصادی و تحسین برانگیزی داشته‌ایم اما تا اهداف ایده‌ال امام راحل راه زیادی داریم.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه خاطرنشان کرد: یکی از اهداف امام (ره) توجه به مناطق محروم بوده است که بعد از انقلاب به آن توجه فراوانی شده است.

وی همچنین گفت: برای وضعیت اقتصادی چشم انداز بیست ساله را شاهد هستیم که اگر چه دست یابی به اهداف سند چشم انداز قدری مشکل است اما تمام تلاش این است که آرمان‌های حضرت امام (ره) جامه عمل پوشانده شود.

گرانمایه پور با بیان اینکه برای رسیدن به عدالت اقتصادی باید توزیع ثروت در جامعه صورت گیرد اظهار داشت: ایجاد تسهیلات و بسترسازی برای برخورداری تمامی مردم می‌تواند راهگشا باشد.

وی تصریح کرد: یکی از مسایلی که باید سال‌های پس از رحلت امام (ره) باید مورد توجه قرار می‌گرفت برخورد با مفسدان اقتصادی بوده است که در تمام شبکه‌های بانکی و تعاونی‌ها وجود داشته‌اند.

نماینده کاشان افزود: از جمله عللی که نتوانسته‌ایم به عدالت اقتصادی دست بیابیم عدم برخورد با مفسدان اقتصادی بوده است.

وی افزود: علیرغم فرمان امام(ره) و مقام معظم رهبری برای برخورد با این مفسدان و فرمان 8 ماده‌ای که برای مبارزه با فقر و فساد اعلام شد اما ستاد مبارزه با فساد و تبعیض موفق نبوده است.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet