شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1395/11/18 12:02:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر:

هلال احمر ایران با ۱۴۰۰ پایگاه امدادی در ایام نوروز خدمت‌رسانی خواهد کرد‌

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در ایام نوروز تعداد پایگاه‌های امدادی جمعیت هلال احمر به بیش از یک هزار و ۴۰۰ پایگاه به منظور خدمت‌رسانی به مردم افزایش پیدا می‌کند.
هلال احمر ایران با ۱۴۰۰ پایگاه امدادی در ایام نوروز خدمت‌رسانی خواهد کرد‌ رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در ایام نوروز تعداد پایگاه‌های امدادی جمعیت هلال احمر به بیش از یک هزار و ۴۰۰ پایگاه به منظور خدمت‌رسانی به مردم افزایش پیدا می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/45020.jpg هلال,احمر,ایران,با,۱۴۰۰,پایگاه,امدادی,در,ایام,نوروز,خدمت‌رسانی,خواهد,کرد‌ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مرتضی سلیمی در همایش داوطلبان، جمعیت جوان و امدادگران استان قزوین که با حضور رئیس سازمان داوطلبان، رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور، استاندار و نمایندگان مردم قزوین برگزار شد، اظهار داشت: حوادث اخیر ایران به طوری همزمان بود که تقریبا در همه کشور جمعیت هلال احمر به صورت چشمگیر وارد عمل شدند و در بیشتر نقاط ایران عملیات امداد رسانی انجام شد.

وی افزود: در حال حاضر نزدیک به 501 پایگاه امداد و نجات در 31 استان کشور فعال است که همه این پایگاه‌ها در این مدت با جدیت به ارایه خدمت به شهروندان پرداختند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اظهار داشت: البته این نخستین بار نبود که باحضور گسترده امدادگران و نجات گران هلال احمر در بحران‌ها و حوادث این چینین به مردم ارایه خدمت شد که مطمئنا بدون حضور و ظرفیت عظیم داوطلبان این ارایه خدمت امکان پذیر نبود.

سلیمی گفت: در حال حاضر تیم واکنش‌های سریع در جمعیت هلال احمر کشور تشکیل شده که این تیم با استفاده از  تکنیک‌ها  و تجهیزات نوین برای عملیات‌های خاص به کار گیری می‌شوند.

وی تصریح کرد: آموزش‌های دوره‌ای منظم، تکنیک‌های خاص و استفاده از تجهیزات روز از مهم‌ترین شاخص‌های این تیم‌های واکنش سریع است که در بسیاری از حوادث خاص از حضور آنان استفاده خواهد شد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر عنوان کرد: در حال حاضر در تمامی مراکز استان‌های کشور تیم‌های 15 نفره واکنش سریع تشکیل شده است.

سلیمی با بیان ظرفیت عظیم نیروهای امداد گر گفت:  در حال حاضر 50 هزار نفر از امدادگران کشور ساماندهی شده‌اند، اما آمار واقعی داوطلبان رقمی بیش از 60 هزار امدادگر است.

وی با اشاره به ایام پیش‌رو افزود: پایگاه‌های امدادی جمعیت هلال احمر کشور در ایام نوروز به 1 هزار و 400 پایگاه افزایش پیدا می‌کند  که این رقم افزایشی نزدیک به 3 برابری را نشان می‌دهد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: هلال احمر ایران در حوادث سیل و یخبندان اخیر کشور به 40 هزار نفر خدمت رسانی کرد است.

به گزارش تسنیم، سلیمی بیان کرد: همراهی خود مردم در ارایه خدمات بهتر و با کیفیت‌تر عاملی تاثیر گذار است و امیدواریم با ادامه این روند بتوانیم خدمات بهترین به مردم ارائه کنیم.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet