خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/11/19 07:50:00
سرویس سیاسی
بروجردی:

ترامپ با همین فرمان جلو برود آمریکا را دچار چالش شدید می‌کند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است ترامپ با شیوه عملکردی که اتخاد کرده پیش از آنکه به دنیا خسارت وارد کند، درون کشور خود را با مشکلات جدی روبرو می‌کند.
ترامپ با همین فرمان جلو برود آمریکا را دچار چالش شدید می‌کند رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است ترامپ با شیوه عملکردی که اتخاد کرده پیش از آنکه به دنیا خسارت وارد کند، درون کشور خود را با مشکلات جدی روبرو می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/107827.jpg ترامپ,با,همین,فرمان,جلو,برود,آمریکا,را,دچار,چالش,شدید,می‌کند Icana

علاءالدین بروجردی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به رد فرمان اجرایی ترامپ درخصوص ممنوعیت ورود اتباع 7 کشور اسلامی به آمریکا ازسوی دادگاه تجدید نظر این کشور، گفت: اگر دولت ترامپ در آغاز خود با همین فرمان پیش برود آمریکا را دچار مشکلات جدی می کند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس دهم ادامه داد: ترامپ با شیوه عملکردی که در پیش گرفته است پیش از آنکه خسارتی به دنیا وارد کند، درون کشور خود را با چالش مواجه می کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: ترامپ ناگزیر است قواعد بازی را هم در عرصه داخلی آمریکا و هم در صحنه بین المللی رعایت کند چرا که موج عظیمی از انتقادها علیه او شکل گرفته است.

به گزارش خانه ملت، دولت ترامپ روز شنبه بود که خواستار تجدیدنظر در حکم قاضی دادگاه فدرال آمریکا شد که به موجب این حکم ممنوعیت ورود شهروندان 7 کشور اسلامی به آمریکا به حالت تعلیق درآمده بود.

دادگاه تجدیدنظر آمریکا نیز این درخواست را که رسما ازسوی وزارت دادگستری دولت ترامپ مطرح شده بود را رد کرد در حالی که پیش از این ترامپ مدعی شده بود اجازه نمی دهد یک قاضی دادگاه فدرال، امنیت آمریکا را به خطر بیاندازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet